Jump to content

Pomoc oko izbora zvucnika do 100 evra


jelena

Preporučeni Komentari

Pozdrav :) 

Da li ima neka dobra dusa koja bi mogla da me posavetuje koji zvucnici su najisplatljiviji do 100 evra? Ja se stvarno ne razumem u ove stvari, htela sam samo da odem do gigatrona i kupim neke do te cene ahaha ali verujem da postoje neke radnje u Beogradu gde mogu da se povoljnije nadju(ako znate neke napisite)? Uglavnom slusam sve osim metala :guitarplayer:.  CItala sam neke teme ovde i videla da pominjete pojacala i jos neka cuda, da li bi mi i to trebalo? U sustini zvucnici mi trebaju za moju sobu, ne treba mi nista preterano glasno, samo bih htela da uzivam u kvalitetu zvuka ^_^ 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Hvala na dobrodoslici :D iskreno, ne znam razliku izmedju pasivnih i aktivnih zvucnika, stvarno sam skroz neupucena u sve to.. ali u sustini sto bolje moze za te pare da se izvuce.. a povezivala bih sa laptopom ili telefonom 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ako treba da bude aktivno, da se direktno bode u izlaz na laptopu ili telefonu, onda neki aktivni studijski monitori:

WWW.MITROSMUSIC.COM

Kupujte - Studijski monitori (51 proizvoda): Alesis M1 Active 520, RCF Ayra 6, Behringer MS20, Behringer MS16, RCF Ayra 8, RCF Ayra 5, Behringer TRUTH B2030A, JBL C2PM , JBL C1PRO White, JBL C1PRO Black, Behringer MONITOR SPEAKERS 1CWH, Behringer MONITOR...

Vidi šta ima za pare koje hoćeš da potrošiš, vodi računa da li se cena odnosi na par ili na komad (treba ti par, jel tako).

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Pa nema šta Beringer je za te pare najbolji - u odnosu na bilo koji drugi PC zvučnik...

WWW.MITROSMUSIC.COM

Behringer MS16.CENA JE ZA PAR! The BEHRINGER MS16 is a compact 2-way stereo speaker system for home studio or multimedia applications and instrument or vocal monitoring. Two high-power amplifiers drive the 4’’ woofers and the high-resolution tweeters. The front-mounted volume control and individual bass and treble controls make accurate sound...

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

WWW.MITROSMUSIC.COM

Alesis ELEVATE 4.Alesis Elevate 4 studio speakers deliver full-range sound with impressive clarity and warmth to all your mixes, masters and multimedia content. Elevate 4 speakers bring out every detail of the sound, unencumbered and crystal clear. Unlike conventional speakers that use vibration-prone plastic cabinets, the Elevate 4’s dense wood cabinets...

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

WWW.EPONUDA.COM

Uporedite cene iz više prodavnica odjednom i uštedite. Microlab zvučnici FC-330 Zvučni sistem: 2,1 Pojačalo: - izlazna snaga: 56 W - bas: 24 W | satelit

Ja sam sa ovim vrlo zadovoljan FC330. Nisu moderni ali su kvalitetni. Bas staviš negde dole da ne smeta.

Ima i skuplja verzija sa daljinskim, radiom i priključcima za fleš memoriju (USB, SD) sa muzikom. Ona se može slušati i bez računara.

WWW.EPONUDA.COM

Uporedite cene iz više prodavnica odjednom i uštedite. Vrhunski 2,1 niskotonski sistem zvučnika sa daljinskim upravljačem , Moćna snaga zvuka iznosi 64

 

Izmenjeno od NIXIE
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

hvala vam na predlozima! 

Sta mislite i o ovim, 

GIGATRON.RS

Zvučnici za računar MICROLAB 2.0 zvučnici SOLO 6C (Braon/crna) 2.0,100W,55Hz-20KHz,woofer 4 Ohm; sateliti 6 Ohm,85dB,Drvo,Strujno

 

GIGATRON.RS

Zvučnici za računar GENIUS SW-HF5.1 4800 zvučnici (Braon) 5.1,40Hz-20KHz,90dB,Drvo,Strujno,Braon

 

Da li su ovi 5.1 sistem mozda bolji od 2.1? Ili da se drzim ovih zvucnika iz mitros music :) ?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

30 minutes ago, jelena said:

hvala vam na predlozima! 

Sta mislite i o ovim, 

GIGATRON.RS

Zvučnici za računar MICROLAB 2.0 zvučnici SOLO 6C (Braon/crna) 2.0,100W,55Hz-20KHz,woofer 4 Ohm; sateliti 6 Ohm,85dB,Drvo,Strujno

Da li su ovi 5.1 sistem mozda bolji od 2.1? Ili da se drzim ovih zvucnika iz mitros music :) ?

5.1 ti za muziku ne treba. Drži se 2.0 ako može, ili 2.1 ako baš mora zbog lakšeg rasporeda.

Ja sam imao Solo 7C, drugar je imao Solo 6C. To je sigurno najbolja varijanta od bilo kojih tih kompjuterskih. E sad da li su studijski monitori bolji, trebalo bi da jesu, mada nisam baš ubeđen da su oni plastični dobri.

Ovaj M-AUDIO AV 42 iz Player-a bi trebao da bude dobra kupovina (drvena kutija, pouzdan brand).

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

3 minutes ago, gluv_i_udaren said:

Meni za oko kompjutera super rade dva komada Anker Soundcore 2. Lepota je sto umeju da se upare medjusobno, pa sviraju stereo i onda sve to zajedno moze da se upari sa kompjuterom i telefonom. Baterija drzi ceo dan mujske a tu su negde oko 100 zajedno.

Mislim da je zahtev bio da se uživa u kvalitetu zvuka :P

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Hej ljudi, hvala vam svima :D mislim da sam resila koje cu uzeti, u pitanju su edifier r1280t. Poredila sam ih indirektno na nekim snimcima sa m audio 42 i vise mi se svidja zvuk prvih, nadam se da ce biti dobar izbor 

 

 

 

 

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pre 17 minuta, jelena reče

nadam se da ce biti dobar izbor 

Youtube nije merilo, mogli su tonskim kontrolama da poboljšaju jedan u odnosu na drugi. Reklama i razne vrste prevara to je pravilo.Traži da čuješ u radnji, ponesi svoj laptop i neku muziku koju znaš.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...