Jump to content

Preporučeni Komentari

Eto, ne budem lenj, odem jutros u Kelco, pitam - imaju ljudi !

idi begaj .... za te pare ja kupim ispravan Philips CD ..... :P

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Eto, ne budem lenj, odem jutros u Kelco, pitam - imaju ljudi !

Sto se nisi strpio? Poslao sam upit u Tagor za 100 komada istijeh! Verovatno ce biti niza cijena!

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

idi begaj .... za te pare ja kupim ispravan Philips CD ..... :P

Ma za te pare ja kupim ispravan Yugo...samo ne znam koji ce mi ??? :P

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Sto se nisi strpio? Poslao sam upit u Tagor za 100 komada istijeh! Verovatno ce biti niza cijena!

Nek' si poslao - 4 komada gore/dole ne menja nista (osim kad nemas ni jedan a treba ti) :P

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Ja imam malo uvrnut stav oko DACova. Napravio sam USB sa 2707 sa I2S izlazom ( i SPDIF doduse, switchable). To sam prikljucio na TDA1541A ( ima linak ako hocete da vidite skalameriju http://www.audiohard.com/phpBB3/viewtopic....f=9&t=1247) Sad sa ovim CSom hocem da napravim PCB sa konvertorom lejte, SPDIF u I2S i sa ulazom I2S sa USBa i selektorom ( moze i preklopnik ali bi pre stavio neki chip selektor) Izlaz tog PCBa bi bio I2S signal ( koji mogu da biram sa SPDIFa ili USBa). I ende.

DAC bi bio nova PCB jer hocu da isprobam 4*TDA1541, Wolfson i AD. Znaci nisam zainteresovan za PCB sa CSom i DACom. Takodje hocem i da u CD player(e) trpam te PCBe ( SPDIF receiver i USB receiver) i da od kvalitetnih playera ( lampiziranih) pravim univerzalne masine za pustanje muzike.

Ako neko hoce ovakav pristup i hoce da nacrta PDF za PCB ( jednostran) ja mogu da organizem ( organizujem) jeftinu grupnu izradu. Nema silk ali vrlo kvaltetno, brzo i jeftino, idealno za prototipove. Nudim i shemu toga sto hocu da pravim i svu pomoc. Samo nemam vremena da crtam stampu.

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Ako sam te ja dobro razumeo ti si se prijavio za 4 komada tamo pa cu te ja staviti ovde posto je onaj forum pomalo zamro!sipi - 2impuls - 3kan042 - 2branko - 2nikita011 - 2davor - 2Leonardo - 2CarAca - 2Sir Oliver - 4Djuture 21 komad

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

8414 ?

ima li ko od digitaldzija visak jedan komad - za Bokija ?

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Ak4396.Sta je bolje?

U Rotelovom procesoru RSP1098 imam AK4395. Kazu da bolje zvuči od 4396. Meni zvuči za klasu losije od Marantzovog "prastarog" bitstreama (TDA1307 + 2 x tda1547) koji je ugrađen u player. Marantza u toj kombinaciji koristim kao transport. S Denonom DVD3910 kao transportom je jo

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Verovatno je u pitanju losa implementacija dobrog chip-a; sa Benchmark DAC-1 ljudi su napravili sjajan uredjaj iako je audio deo izveden sa NE5532, a eto poneko ume da napravi los uredjaj i sa AK439x...Nista cudno, happens all the time :P

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Evo vam ja service manual pa sami procijenite je li lose ili dobro. SM je od 1068 ali je taj dio isti i kod 1098. Uz to sam sve (ba

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah

• Članovi koji sada čitaju   0 članova

Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu

• Kreiraj novo...