Jump to content

Babelfish J2 - Woland Edition


Woland

Preporučeni Komentari

Woland@, uzmi čistu i finu pamučnu krpicu te nju malo obilnije skvasi sa WD40 i bogato namaži na prednju ploču. Ostavi 5 do 6min.  ali ne da osuši na njojzi. Zatim drugom čistom finom pamučnom krpicom obriši višak, koji nije upila prednja ploča. Možeš na kraju sve dobro prebrisati kuhinjskim papirnim ubrusom. Videćeš kako će crna postati finija.

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

On 4/22/2016 at 3:51 PM, Leonardo said:

Woland@, uzmi čistu i finu pamučnu krpicu te nju malo obilnije skvasi sa WD40 i bogato namaži na prednju ploču. Ostavi 5 do 6min.  ali ne da osuši na njojzi. Zatim drugom čistom finom pamučnom krpicom obriši višak, koji nije upila prednja ploča. Možeš na kraju sve dobro prebrisati kuhinjskim papirnim ubrusom. Videćeš kako će crna postati finija.

 

Hvala Leo, baš sam imao nameru da te kontaktiram u vezi ovoga. Zaboravio sam u međuvremenu da je WD40 u pitanju.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

On April 22, 2016 at 3:51 PM, Leonardo said:

Woland@, uzmi čistu i finu pamučnu krpicu te nju malo obilnije skvasi sa WD40 i bogato namaži na prednju ploču. Ostavi 5 do 6min.  ali ne da osuši na njojzi. Zatim drugom čistom finom pamučnom krpicom obriši višak, koji nije upila prednja ploča. Možeš na kraju sve dobro prebrisati kuhinjskim papirnim ubrusom. Videćeš kako će crna postati finija.

 

Vazi li ovo za sve alu-prednjice - mislim na one koje nisu crne? 

...za elox i bruseni aluminijum?

 

Skoro sam zamenio elko-e u svom amp-u (F&T GH series) - prva nedelja rezervisana za bildovanje zvuka, posle relax :)

Odlicni ti Philips-i, nasli sebi pravo gnezdo. 

Koji je radni napon tog Babel-a?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

U carski, finansijski i u svakom pogledu jeftino a kvalitetno resena zamena.

jel bilo potrebe mozda za u paralelu jos par manjeg kapaciteta, pa jos opet vaki kvalitetni?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

na kondovima pise metar ampera na 20KHz , tako da sam odustao od poslovicno korisnih motor run kondova ( Icar ili Ducati)

 

ovi sto se vide na slikam od 470nF ostali od prethodne iteracije , steta da se ne vrate

 

sem toga , na kanalnim plocicama su lokalni decouple kondovi , Elne od 470uF

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

3 hours ago, ab-Co-axial said:

Vazi li ovo za sve alu-prednjice - mislim na one koje nisu crne? 

...za elox i bruseni aluminijum?

 

Skoro sam zamenio elko-e u svom amp-u (F&T GH series) - prva nedelja rezervisana za bildovanje zvuka, posle relax :)

Odlicni ti Philips-i, nasli sebi pravo gnezdo. 

Koji je radni napon tog Babel-a?

Kod obojenih će napraviti facelifting, za natur elox samo u manjoj meri. Ono što je sigurno neće naškoditi. Ovo se naravno odnosi na ploče koje imaju natpise klasik ili laser gravirane. Za sito ili nekako drugačije štampane natpise ne garantujem kako će WD40 uticati.     

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

5 hours ago, Zen Mod said:

woli

 

se razgrejali kondovi malo ?

Brzo to ide kod mene - pojačalo radi barem 10 sati na dan.. nači - razgrejali se, razrađuju se još, odmah se čulo da je bolje, prvenstveno bas koji je još precizniji nego što je bio. Veoma sam zadovoljan.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Hvala na odgovorima svima.

Woli, koji radni vek ovih elko-a ocekujes u Babel okruzenju? Ujedno sta je predvidjeno za A klasu?

Bas i kod mene precizniji i mnogo bolji, ali i jos po nesto kod srednjih.

Послато са m2 note уз помоћ Тапатока

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 1 year later...

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...