Jump to content
BANAT

Nepoznati Zvucnik

Recommended Posts

kakve veze ima sto je 1, jel ovde neko gadljiv na mono? napravis mono sistem za slusanje radio prenosa fudbalskih utakmica nedeljom, taj lorenz ubija kako zvuci spiker na njemu. jedino jos da vratimo marka markovica i pokojnog vladanka stojakovica pred mikrofon :sporty095_2:

Mozda bude i Stereo ! jer sutra idem do tog svog starog drugara na njegov otpad da mu bacim tamo neki crknuti menjac od auta pa cu polako da iskopavam po toj kamari , mozda naletim na jos koji komad takvog zvucnika , ili njihove pripadajuce visokotonce (mislim da je to njihov najbolji deo ustvari) , videcu sutra .Istini za volju nisam imao prilike da slusam takve starudije i ne znam kako zvuce , doduse neke slicne modele sam i poslusao i to mi se uopste nije dopalo , svega je tu bilo ali zvuka prave open&loud muzike bas nigde , tako da i ako budem popravljao te krsheve ne vracam ih na original fazon nikako . :cheers:

Ako naletis na neki basek koji moze da se spasi javi pa da trgujemo :DMoze kom, moze dva.

Ako naletis na neki basek koji moze da se spasi javi pa da trgujemo :DMoze kom, moze dva.

Ma bilo je i ranije takvih krsholomija na tom otpadu ,jer narod baca svasta tamo, secam se nekih ocerupanih mocnih 15 `` koje su se vukle tuda ,licno nisam hteo ni da ih pogledam jer sam tada dosao sasvim drugim poslom ! Ali mog drugara interesuje Aluminijum , Bakar i gvozdje , ne daje on pet para za ta imena na njima ! U svakom slucaju javljam ti na PP ako bude nesto zgodno jer vidim okolo puno dobrih majstora koji to umeju da poprave a i nisu nesto preterano skupi . :cheers:

......ili njihove pripadajuce visokotonce (mislim da je to njihov najbolji deo ustvari) ,.... :cheers:

tema o LP312 je malo poduza i zaoffljena ( kao i sve druge ) ali ima tamo sta da se procitavisokotonci i nisu za vjekivjekov , ali sami osnovni driveri jesupure joy and heaven :Viannen_loungelizard:

tema o LP312 je malo poduza i zaoffljena ( kao i sve druge ) ali ima tamo sta da se procitavisokotonci i nisu za vjekivjekov , ali sami osnovni driveri jesupure joy and heaven :Viannen_loungelizard:

Kad ti kazes onda OK ! Jos jedanput hvala na pravoj informaciji ! :cheers:

Mozda bude i Stereo ! jer sutra idem do tog svog starog drugara na njegov otpad da mu bacim tamo neki crknuti menjac od auta pa cu polako da iskopavam po toj kamari , mozda naletim na jos koji komad takvog zvucnika , ili njihove pripadajuce visokotonce (mislim da je to njihov najbolji deo ustvari) , videcu sutra .

Који је отпад у питању и где?

Ponovo naleteli nepoznati zvucnici , ovaj put visokotonci ,magnet dimenzija 75 x 65 mm , mereno instrumentom 6.4 ohma DC otpora svaki , probani , i ne zvuce lose uopste , ali osim ovih brojeva na magnetu nikakve druge oznake nemaju . Ima li neko ideju sta je to ?

post-556-0-15653700-1313316708_thumb.jpg

Jos pokoji detalj : Inace poticu iz nekih Engleskih Turbosound kutija gde su bili spregnuti sa nekim Turbosound 12`` basovima , po Whitwort navojima na njihovim srafovima rekao bih da su to neki Englezi ili pak Ameri mozda .

post-556-0-87097000-1313319434_thumb.jpg