Jump to content

jeftini Tang Band W3-823 VS MA Alpair 6


DYNABLASTER

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 234
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Tang Band je ujedno i moje prvo sretanje sa sirokopojasnima i kad sam ih pustio nisam mogao da verujem sta izlazi iz tih malih prdavaca, tj ne iz njih nego kakvu zvucnu sliku prave, bio sam u isto vreme zblanut :eek: odusevljen :hyper: i instant sam se zaljubisko :give_ros: a osmeh od uveta do uveta i ne spada :D, jednom recju TRIP! :respect: strefilo me usred uzengije i postadoh instant ovisnik- moze da se poredi sa krekom jer kazu krek popusis jednom i navucen si, al cemu skupi krek kad mozes uzivas sirokopojasno

nisam ti verovao kad si napisao to prvi put.e sad ti verujem :crazyrocker:ovo sve isto vazi i za CSS prdavce :crazyrocker:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

zju probavam Corale upravo :eek: , sad mogu da razumem i sve na engleski sta peva :lol:

Glas je da se raspilavis :clapping: ju koja laganoca pevanja i sviranja, a ako je Alpair detaljan, sta je onda ovo?! pa to su neke interstelarne modulacije :buehehe:

evo ove sam papnuo u probne kutijice

Postavljena slika

a one v.2 ne smem ni da probam :crazy:

PS: ovde kao i da je pevaljka vislja, ne mislim na kepeckovanost glasa, nego bukvalno vislja u prostoru

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

HAHAHAHAAHAHAHA! ludilo jbt :buehehe:

sad sam presao da slusam Techno :buehehe: na 11 sati stakla u prozorima vibriraju :krstix:pricam kad su tonske kontrole na malom NAD-u iskljucene .kad je BASS odvrnut - na 9 sati je nepodnosljivo jako :connie_nutzo: na Babelu svira kao sa ukljucenim BASSom do daske na NAD-u :buehehe:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 3 nedelje kasnije...

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...