Jump to content

DIY system by Stein & Co.


stein

Preporučeni Komentari

А пиво за мајстори,Ма зезам се не замери,Ондак да ускоро падне и неки котлић, која литра вина и срећно запуштање дијерског вилајета.PS:Колко видим ту би и моја 1/2 бабушке била довољна за грејање у зимске дане :D

Eh, pivo... Za proslavu rođendana, ne znam koji mi bi, kupih 20 boca piva. Na proslavi se popilo 6. Hladno bilo, ne ide... Bolje i ovako da ga majstor polako popije nego da se baci :)Ako je sreće i zdravlja, prva faza svečanosti počinje u sledeću nedelju. Tada bi, naime, trebalo da ih stigne četiri, dve i plus dvojica. Dve ostaju, a dvojica samo u vizitu dolaze... O tome ćemo onda u "okupljanjima"... Ne znam šta gosti vole da jedu, šta im prija, šta im vera brani ili ne, ali vina uvek može pokoja boca da se svečano otvori i posveti...Ove zime nećemo nešto grejati, tek eksperimentalno sa kaloriferom, pa ćemo da vidimo koliki učinak ima. Sledeće čemo već znati koliko grejanja treba da gore bude prijatno za boravak.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

... prva faza svečanosti počinje u sledeću nedelju. Tada bi, naime, trebalo da ih stigne četiri, dve i plus dvojica. Dve ostaju, a dvojica samo u vizitu dolaze... O tome ćemo onda u "okupljanjima"... Ne znam šta gosti vole da jedu, šta im prija, šta im vera brani ili ne, ali vina uvek može pokoja boca da se svečano otvori i posveti...

:serbvidkakisicl0: bludnik. Hoće čovek ne jednu, već dve odjednom :buehehe:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ove zime nećemo nešto grejati, tek eksperimentalno sa kaloriferom, pa ćemo da vidimo koliki učinak ima. Sledeće čemo već znati koliko grejanja treba da gore bude prijatno za boravak.

Evo predloga: Sklopi najprostije, najneefikasnije Pass-ovo pojacalo. Mislim da "Son of Zen" bese na prvom mestu. Onako, em greje em svira! :Viannen_loungelizard:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Evo predloga: Sklopi najprostije, najneefikasnije Pass-ovo pojacalo. Mislim da "Son of Zen" bese na prvom mestu. Onako, em greje em svira! :Viannen_loungelizard:

Ako ćemo tako, onda je bilo šta što u imenu ima "of Zen", neefikasno je... :rofl:Moja pretpostavka je da bi jedna jedinica za klimatizaciju bila dovoljna. Pitanje je do kojeg minusa mora biti sposobna da radi. Druga opcija je ono o čemu sam već i ranije razmišljao, a reč je o izbacivanju kamin-kotla iz dnevne sobe, dogradnja kotlarnice i redovnog kotla za CG i postavljanje nekoliko radijatora u potkrovlje... O tom, potom...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Da skratim radost onima koji su pomislili da mi se nešto loše desilo pa me zato nema... Nije... Ovih dana su mi okupirali veći deo prostora pa sam sve stvari preselio u manji deo, sutra bi trebalo da počnem ribanje i spremanje i vraćanje stvari gde bi u budućnosti trebalo da im bude mesto. Skockao sam stočić za DIYarnik i krstio ga sklapanjem svog malog tube-cube Quada a'la Gastronomique, s tim, da ću o tome u temi, ovde samo još reč dve ili tri... Sutra će mi biti gotov skelet za sto za komp pa ću opet biti u prilici da češće budem dežurno smetalo-blebetalo (sada su mi kompovi samo hrpa kutija na hrpi sa ostalim kutijama)... Ako je istina, danas uveče je sve 98% gotovo, ostaće nešto malo sitnog moleraja tamo gde mi to više neće smetati da prostor spremim koliko-toliko i u nedelju svečano napravim pretpremijeru... :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Da skratim radost onima koji su pomislili da mi se nešto loše desilo pa me zato nema... Nije... Ovih dana su mi okupirali veći deo prostora pa sam sve stvari preselio u manji deo, sutra bi trebalo da počnem ribanje i spremanje i vraćanje stvari gde bi u budućnosti trebalo da im bude mesto. .......

Ja mislio da si se dobro uradio od farbe pa da ne prekidaš "rad" :sporty095_2::tongue10:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

tako brate mili!! ova druga zaista docarava lepotu prostora..

Mislim da još vernije pokazuje koliko sam lenj da adekvatno podesim aparat i koristim stativ... A baš sam lenj... :serbvidkakisicl0:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Mnogo lepo potkrovlje :clapping: U zdravlju i veselju ga koristio, zajedno sa porodicom i prijateljima.Naravno, ima tu još dosta da se radi, ali i ovako je prostor odličan, naročito za mjuzu!

Namena prostora je prvenstveno za samograditeljska čeprkanja (diyarnik) i slušanje muzike. Porodica ima prizemlje, supruga svoju garnituru opreme i kolekciju muzike, tako da je ovaj prostor pomalo sebično samo moj... :)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Porodica ima prizemlje, supruga svoju garnituru opreme i kolekciju muzike, tako da je ovaj prostor pomalo sebično samo moj... :)

To ti samo misliš, ustvari dozvoljeno ti je da tako misliš :)Nemoj da se desi da se konjići za par godina presele gore, a ti dole :buehehe:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

To ti samo misliš, ustvari dozvoljeno ti je da tako misliš :)

Nemoj da se desi da se konjići za par godina presele gore, a ti dole :buehehe:

Za par godina će tako i da bude, pretpostavljam. Neće mi biti ništa lakše da se penjem, sluh mi se nepovratno gubi, a ćerkica nezaustavljivo raste... Da ne nabrajam sve, ni vid mi nije sve bolji i bolji...

Postavljena slika

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...