Jump to content

Ne znam kako bih ovo naslovio, ali, vredi videti...


zika

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 60
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

hajde da nikoga ne karakterisemo ovde gore od onoga sto bi im rekli u lice

po meni to treba da bude osnova kulture komunikacije na netu , kao sto neko pomenu -

ne pisi ono sto ne bi i rekao u 4 oka

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

hajde da nikoga ne karakterisemo ovde gore od onoga sto bi im rekli u lice

po meni to treba da bude osnova kulture komunikacije na netu , kao sto neko pomenu -

ne pisi ono sto ne bi i rekao u 4 oka

pravo zboris
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

hajde da nikoga ne karakterisemo ovde gore od onoga sto bi im rekli u lice

po meni to treba da bude osnova kulture komunikacije na netu , kao sto neko pomenu -

ne pisi ono sto ne bi i rekao u 4 oka

To je i bila poenta mog post-a. Sve što napišem, rekao bih i u lice i obrnuto. Piši kao što govoriš a čitaj kao što je napisano.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 3 months later...

koliko vidim g Wang koristi samo tri iste recenice na svim mogucim forumima:Thank you for your information, this information very helpful to me.very goodIt's rather awesome,I have been searching materials relate to these stuffs for my paper.and it really helps me.tako da mislim da je SPAM robot .... :happy64:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Možda...možda je došlo vrijeme da saznamo!Očekuje se borba Titana!Tko će pobijediti?Može li Zen zadržati titulu hiperlaprdala u okršaju stoljeća?Što će biti ako Wang poludi!?Gledajte next time u.... (bubnjevi) ...."DIYAUDIO DOT RS"!!!! :happy64::buehehe:;):);):happy64::) Možda neće biti dosta jedno pivo za ovo! Pa eto onda: :cheers: :cheers: :cheers:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

vas od Zena moze samo godisnji odmor spasiti .......... dal' vas ili njegov .......... ........ bubnjevi !! .................."DVE GODINE RASPUSTA ......... !!! ( by Jules Verne ) " :happy64:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

:buehehe: Herbertov Tiranin je mala maca za mene , cak i kad se pretvorio u zacinskog crva ....... :happy64:

Moram reći da sam pocrvenio od stida! :happy64: Progooglat ću i saznati o ćemu je riječ i pročitati knjigu. ;) ( valjda je riječ o knjizi?)Ali kako god! Ja navijam za tebe! Wang ima manje šanse od pečenog pileta na stolu profesora Okultisa! Pogotovo ako se opet transformiraš u brđana...ups... highlandera! :)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...