Jump to content

Ne znam kako bih ovo naslovio, ali, vredi videti...


zika

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 60
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Јел лепо красти?стоН_Колд

Ne! Ali ko priznaje pola mu se prašta. Još ako napravi greške u kucanju: trebalo je da stoji komšijski... Idem da se banujem u trajanju od jednog knjavanja...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Nisam baš čitao, više sam gledao slike... bolesno.Koji su oni energetski kablovi, iste take sam video na TENT-u :blackeye:

Jesi li siguran da su "energetski"? Oni debeli su mu signal-ni: They are more harmonically-sublime than any other wires.Moram da pazim kako pišem, da me neki ne duže za još poneki Jelen.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Nemojte pera da vam dođe, najebali ste :blackeye:

samo nam jos ovde fale takvi inzinjeri

:angry7:

Čovek je očigledno mentalno oboleo ;) . Počeo u jednoj temi da šalje ljude na lečenje jer ne slušaju Rock.

Prvo je krenuo da razdvaja ljude na inžinjere i one koji to nisu (uz dopuštenje moderacije) ;)

Posle je krenuo da razdvaja ljude na one koji slušaju Rock i one koji ne slušaju (opet uz dopuštenje moderacije) ;)

Treće.... dobro još nema treće ali kad tad pomenuće i boju kože/veroispovest, a samo još to čekam.

Naravno sve propraćeno odobravanjem pojedinih rasističko/fašistički nastrojenih članova. Čovek je objasnio kako treba da se ponaša jedan arijevac da ne kažem nešto drugo :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Cekaj, cekaj, jel' to onaj lik sto u jednom postu promovise akademsko obrazovanje kao obavezno da bi se neko mogao smatrati pismenim covekom, moralno i mentalno razvijenom individuom, a u sledecem postu uze da kara do besvesti coveka zato sto zivi u Borci ("nehigijensko naselje") ?Jel' to taj gigant moralnog integriteta i akademske inteligencije ?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

heheo njima sve najlepse ..........a macan Romy - ima dobrih stvari i u spravama i stavovima , ali je rigidan k'o mermer mu ispod tuneranajpametnija mu stvar sto je kupio RAAL riboncine

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Cekaj, cekaj, jel' to onaj lik sto u jednom postu promovise akademsko obrazovanje kao obavezno da bi se neko mogao smatrati pismenim covekom, moralno i mentalno razvijenom individuom, a u sledecem postu uze da kara do besvesti coveka zato sto zivi u Borci ("nehigijensko naselje") ?

Jel' to taj gigant moralnog integriteta i akademske inteligencije ?

Upravo taj... Pera451 što ima Feliksa (firera) u avataru.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...