Jump to content

Filmovi koje volite


Preporučeni Komentari

  • 4 nedelje kasnije...

Danas u 18 h ( praznicno predvece ) . . . 

Naravno, nije 3D. :P

Veceras ce biti ukratko - osvrt, kritika, prikaz . . . .

  • From: [email protected]
    Date: 29 April 2018 at 13:45:47 CEST
    To: x x x x x x x 
    Subject: Potvrda rezervacije
     

    Poštovani,

    Uspešno ste rezervisali 4 ulaznice za projekciju "Osvetnici: Rat beskraja ", "SALA 2", "01.05.2018." u "18:00" časova.

    Rezervacija važi do 30min pre projekcije.

    Broj Vaše rezervacije: 54xxxx

    Cine Grand MCF

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Slazem se za dremku u potpunosti ( msm ono 5-6 radza & par vopija ). :D

No, ovde u kuci ima fanova, sve se gledalo po vise puta, kolektuju se stripovi, gadgeti, etc. ( kcerka gledala bgd premijeru, ali bilo u 3D, mi namerno propustili, jer to definitivno nije TO ).

Sacekali lokalno u kraju, 2D projekcija ( naravno ), ide se djuture, spremljeno gradivo, na zalost, lanuto mi par gadnih spojlera . . . brte, zao mi tih par sto ce zaginu (ovde stajem, nema od mene spoil koji ce i kad' ce, od koga ce . . . ). :crying:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

^ jbt, ovi moji su izrodi, ne vole Osvetnike (čekaju da zaspem, pa promene kanal i probude me :) ), jedino je Nina cool sa Osvetnicima, dok su mlađa i stariji u nekim osobenim filmskim tripovima - bacaju peglu na nas običnjake :)

samo jednom sam gledao 3D (novog Runnera), činilo mi se da je ceo film u funkciji 3D tehnologije..

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

^

Mi smo ovde u kuci podeljeni na Marvel & DC fanove. 

Mozda gresim, mozda godine, mozda moj karakter (:rofl:), ali ja ti sam hard core DC fan. 200%. 

Na moju nesrecu, ovde u kuci sam predmet za.ebavanja zato sto je DC u ovom trenutku inferioran u odnosu na Marvel. :(

Dodatno, stize i ovo u oktobru :

Tek ce posle T. Hardija kao Venom-a da dominiraju, a cu u cosak. Do prve prilike, jbga. :girl_devil:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Osvetnici - Rat beskraja.

Ukratko i jezikom diskofila/audiofila.

Kao kolekcionar vinila, a i za ostale kolekcionare, narocito je vazno imati prvo izdanje vinila. Ako to ne, onda neko sto bi se reklo "krsteno" ( US, Nemac, Kanadjanin nije los takodje itd. ). 

Nekako te kompilacije su uvek bile sa nekom specijalnom cenom ( citaj : odmah po izdavanju sa popustom ). To vole oni kojima to nije bitno. Da imaju nekakav izbor hitova, izvodjaca, ali to nije nikada sa tom jacinom kao regularan album.

Upravo takav i ovaj poslednji Marvel-ov film. 

Dobro rece danas @Woland da slobodno mozes odremati, otici po pice, do toaleta ( sto su malobrojni gledaoci u sali obilato i cinili ).

Necu napisati ni jedan spoiler.

Preporuka je da ovaj film slobodno mozete sacekati da izadje neka pristojna kopija, pa ga odgledati u kucnim uslovima ili ako hocete da bude sve po ps-u da sacekate do 1 god. pa ce ga emitovati HBO 200% ( evo najavljen je za maj mesec Bladerunner 2049 tako da eto nama radosti i gledanja u vise navrata, vracanja napred-nazad itd. ).

Ono sto mene kao DC-jevca posebno raduje je to sto Marvel i nije bas toliko superioran kako se to meni cinilo citajuci textove sa net-a.

Po povratu sa projekcije ja sam preuzeo stafetu onoga koji zahebava, pa sam onako 'ladno izjavio da je "Betmen protiv Supermena" nedostizna stepenica za Marvelovce. :)

Na skali od 0 do 10 jedna lagana (3) trojka. 

 

 

m1.jpg

m2.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

1 hour ago, Woland said:

. . .

ajd sad ozbiljno: Andrej Končalovski - Raj, može da prođe

. . . 

Ja sam po pitanju Marvel & DC sasvim ozbiljan. Jake su to fransize. 

U biti su to kultni stripovi, "deveta umetnost". 

Poseban jedan pravac, ima tu i  fetish-a, ali je za respect. 

 

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...