Jump to content

Filmovi koje volite


Preporučeni Komentari

najnoviji film roberta rodrigeza...nije izneverio svoje obozavaoce (medju kojima sam i ja) pa je film u njegovom maniru: grotekstni stripovski likovi, vrele lepotice, krvi do kolena i jos jednom fantasticno dirigovanje celim filmskim orkestrom.

ovog puta je glavnu ulogu dao vecitom epizodisti i legendarnom negativcu deniju trehu, a oni od kojih smo naviknuti da budu super junaci su postali negativci (robert de niro, don dzonson, stiven sigal)

preporuka

Postavljena slika

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 nedelje kasnije...

Upravo sam odgledao preporučeni film MACHETE !Ostao sam naprosto bez komentara koliko je to glup film. U nekoliko momenata sam se posteno nasmejao, ali kako je film odmicao vise nije bilo smesno vec zalosno i iritirajuce. Jos jedan ocigledan dokaz da ocene na imdb-u ne znace ama bas nista ! Dobio je 7,4 !!!!!!! :doh::doh: Ako ste zeljni krvi i akcije, pogledajte Ninja Assassin koji je dobio samo 6,3 ocenu...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Upravo sam odgledao preporučeni film MACHETE !Ostao sam naprosto bez komentara koliko je to glup film. U nekoliko momenata sam se posteno nasmejao, ali kako je film odmicao vise nije bilo smesno vec zalosno i iritirajuce. Jos jedan ocigledan dokaz da ocene na imdb-u ne znace ama bas nista ! Dobio je 7,4 !!!!!!! :doh::doh: Ako ste zeljni krvi i akcije, pogledajte Ninja Assassin koji je dobio samo 6,3 ocenu...

izgleda da čak i imbd bolje razume rodrigeza od tebe :buehehe: bez šale, nije ovaj tip filmova za svakog...tarantino i rodrigez prave filmove za zahebanciju na veoma specifičan način i ko to shati svaki njihov film čeka sa nestrpljenjem, a ko ne...pa nista...gleda prohujalo sa vihorom
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

izgleda da čak i imbd bolje razume rodrigeza od tebe :buehehe: bez šale, nije ovaj tip filmova za svakog...tarantino i rodrigez prave filmove za zahebanciju na veoma specifičan način i ko to shati svaki njihov film čeka sa nestrpljenjem, a ko ne...pa nista...gleda prohujalo sa vihorom

Вала баш  :Viannen_loungelizard:, него одгледах овај филм ноћас  :  http://www.imdb.com/title/tt0361748/  ко би реко да је ово Тарантино !?
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Вала баш  :Viannen_loungelizard:, него одгледах овај филм ноћас  :  http://www.imdb.com/title/tt0361748/  ко би реко да је ово Тарантино !?

da, da ... i to kakav tarantinoscena iz francuske kafane je za mene jedna od najuzbudljiviji, najnapetijih i najbolje snimljenih scena ikadastao je rame uz rame sa kopolom i brajanom de palmom
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

izgleda da čak i imbd bolje razume rodrigeza od tebe :buehehe: bez šale, nije ovaj tip filmova za svakog...tarantino i rodrigez prave filmove za zahebanciju na veoma specifičan način i ko to shati svaki njihov film čeka sa nestrpljenjem, a ko ne...pa nista...gleda prohujalo sa vihorom

Ma ok, shvatam ja da je film napravljen kao sprdnja, tj. da je kao neki strip, ali recimo Sin City mi je neuporedivo bolji film.Inglorious bastards mi je isto super film, a ta scena u kafani je mnogo jaka. Najbolji je Bred Pit i njegov originalni italijanski akcenat :buehehe:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 nedelje kasnije...

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...