Jump to content

Filmovi koje volite


Preporučeni Komentari

Tako je. "Iraq blues" mora da bude ispred Kamerunove price koja je skroz "politicki nekorektna" - em podseca javnost na genocid nad americkim indijancima, em kritikuje surovost i pohlepu multinacionalnih kompanija.Holywood je ionako, od samog postanka, samo istureno odeljenje "centralnog komiteta"...Njujorska skola, iako sa vecim brojem zaista kvalitetnih autora i ostvarenja, je uvek bila marginalizovana od strane "drustvenih struktura" jer nije htela da legne na rudu "politicke korektnosti" i "patriotizma". Holywood je moderna preteca svih "Grand parada" i "Pink programskih sema" na ovoj planeti.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ja bih bas rekao da je javnost prezasita pricama o otimanju zemlje indijancima i pricama o gvozdenom konju koji zeli da prodje kroz poslednje imanje na svom putu, ali eto, glavni junak nece da ode jer mu je to dedovina i ocevina koju neda ni po cenu zivotabas takva prica avatara smesta u dosadne (smorne) klisee lisene originalnostinagradjeni film ketrin biglou hurt locker sam gledao poodavno i priznajem da mi nije licio za oskara, ali film uopste nije pacenicki i patetican. kao i u drugim njenim filmovima, veoma realna kamera i scene nasilja u stilu sema pekimpoa. brutalno i uverljivo.sve u svemu, kamerun je mogao malo da se ugleda na zenu. da je to uradio verovatno se ne bi ni razvodili ;)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ja sam ga sinoć odgledao (Avatar), mogu da kažem da su lepe boje... Ni mnogo više ni mnogo manje od toga... Jedna stvar me nasmejala skoro do suza... materijal od kojeg se i danas prave haj-end komponente: "Unobtanium"... ;)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Home cinema, Toshiba 19" TV, (mono) + Toshiba DVD-DivX player... Onu (poslednju) rupu što zovu bioskopom "Radnički" koriste samo usamljeni i umorni putnici umesto čekaonice za vozove koji dolaze u stanicu po redu vožnje sa 240 minuta kašnjenja... Većina predstava se mogu nazvati "privatnim projekcijama", poznanik je bio da pogleda navedeni film od 20:00, ne samo da se nije čekalo na karte, bilo ih čak sedmoro na projekciji, poznanik, devojka mu, i pet trubača koji su se sklonili od hladnog vetra... Sramota za grad od 150.000 stanovnika ;)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

eh ..... kad se setim Lifke ......... i jos par .jugoslovenska premijera Marry Xmass Mr. Lawrence je bila u Su - simultani prevod ....fookin Maria Teresianski duh je obitavao na tim prostorima dugo vremena ..... sve dok nisu dosle komunjare , srbende , demokrate i madjari nad madjarima

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

nema ni ovde svetlosti zarad raznih sirokopupcanih ....gde mobing postaje uobicajen vid ponasanja ...... to ti je to .kuj ga be !!ja neki dan skidoh Lawrence of Arabia dvd-oja ;)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ja neki dan skidoh Lawrence of Arabia dvd-oja ;)

S platna? Imal' boje u ovom sivilu?apropo:Koliko nijansi sive ima na kompljuterima u Srbiji?256?A osim kompljutera?Uvek isto sivilo...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ma druze Sipi, to je demokratija, tamo svako svakog vishe puta (a i nize puta)... Uloge su davno podijeljenje sto bi rekao moj omiljeni pjesnik B.Dz. Stulic, a cini mi se da je nama kolektivno dodeljena furundzijska uloga, nego treba slediti onu zivotnu filozofiju, kad te neko guzi mimo tvoje volje, ne otimaj se da mu ne bi pricinio vece zadovoljstvo, nego se prepusti slucaju... (mudrost dostojna Crvene knjige Mao Ze Tunga)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

jos jedan neverovatan film brace koen

film je predstavljen kao crna komedija, ali meni nije ni malo komican.

obicna, ali surovo realna prica o zivotu coveka iz srednje stalezi krajem 60-ih.

braca koen su jos jednom pokazali fantastican smisao za izbor glumaca

film treba gledati u posebnom raspolozenju i posebnom okruzenju, inace moze biti dosadan

Postavljena slika

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...