Jump to content

Filmovi koje volite


Preporučeni Komentari

ali je svakako korisniji od nekakvog title02652...bla bla

dobar deo ljudi po forumima komunicira linkovima. ako ga mrzi da piše a što učestvuje

neko pita kako bi promenio vešanje, a pet njih lupa linkove

koje pojačalo od 1000e? evo ti linkovi uvoznika pa vidi sam

gleda mi se neki dobar triler. eto ti linkovi pa biraj.

forum ne treba tako da izgleda

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Htedoh reći, da sam o filmu sudio po plakatu, verovatno ga ne bih gledao pa sve da me tuku... Inače, slažem se, davanje samo kratkih linkova nije ni najmanje privlačno...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

The Ghost Writer, u režiji Romana Polanskog, fin trilerčić.

 

 

Postavljena slikaThe Ghost Writer.jpg

 

Ja ga gledao kad je bio nov, bio u bioskopu. Kasnije sam obnovio gradivo u kućnoj režiji i slažem se da je dobar. Loš film nikada ne gledam više no jednom ;)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ne bih znao da li je bio ili ne pa evo preporuke kome nije degutantno pogledati malo (sci-fi) apokaliptične vizije ne samo budućnosti nego i sadašnjosti:

 

Children of Men (2006) http://www.imdb.com/title/tt0206634/

 

Davno pogledao, meni onako, mož se pogleda, ali u glavi ostala jako dobra kamera (pogotovo scena neke ulične borbe pred kraj filma iz jednog kadra i kamera iz ruke) i jedna pesma iz filma: Franco Battiato - Ruby Tuesday.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Davno pogledao, meni onako, mož se pogleda, ali u glavi ostala jako dobra kamera (pogotovo scena neke ulične borbe pred kraj filma iz jednog kadra i kamera iz ruke) i jedna pesma iz filma: Franco Battiato - Ruby Tuesday.

 

Stvar je toga kako će neko doživeti film/priču. Primetio sam da određeni filmovi (knjige, priče) u različitim životnim dobima i životnim situacijama različito pogađaju (ili ne) gledaoca (čitaoca). Nedajbože da smo svi isti i da na sve isto gledamo... :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Stvar je toga kako će neko doživeti film/priču. Primetio sam da određeni filmovi (knjige, priče) u različitim životnim dobima i životnim situacijama različito pogađaju (ili ne) gledaoca (čitaoca). Nedajbože da smo svi isti i da na sve isto gledamo... :)

 

Da smo svi isti dosadan bi bio ovaj svet...  :oke:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ovom filmu je tesko naci manu

u stvari, ako postoji savrsen film, ja mislim da bi ovako trebao da izgleda

 

Postavljena slika

 

http://www.youtube.com/watch?v=LWYItM6AT4I

 

http://www.youtube.com/watch?v=EdiKgKay-cA

 

 

Meni je izbor Menshikova za glavnu ulogu bio skroz loš, previše je mator za mladog kadeta usijane glave... Bolje da su tu ulogu dali onom liku što ga ranjava sabljom... U Varljivom suncu je bilo (Oleg) odličan...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

nije los

veoma zanimljive scene gde se preplicu pozoriste i film.

mnogi prelazi iz scene u scenu uradjeni kao u pozoristu, a ono sto je osavilo utisak na mene je da su junaci cas ucesnici, cas gledaoci a nekad su iza kulisa.

bas kao i u stvarnom zivotu

 

Postavljena slika

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 3 nedelje kasnije...

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...