Jump to content
Doktor

Potencijalna organizacija FAK MMXIX

Recommended Posts

U cetvrtak sam zakazao razgovor sa menadzerom u Tera panonici u Mokrinu i voleo bih da se izjasnimo za koji mesec  bi okvirno to bilo najbolje za sve pa eto na uvid i neko glasanje jer ja to moram njima predociti kad i o cemu se to radi jer su veoma ozbiljna ustanova pa se ovo moye podici i na malo veci nivo u saradnji sa njima ako to zelimo.Naravno da ce i cena biti pitanje broj 1 ali ce biti sigurno i popusta.Pa izvolte cenjeni auditorijume.:hi:

Pa eto, letnji meseci, bilo bi nas ja mislim 20-30, sala za slušanje muzike (konkretno kod njih mislim da bi odgovarala "kuća B"), prenoćište za bar 20 ljudi...

Pregledaj unazad teme sa prethodnih FAKova, pokupi slike pa pokaži čoveku kako to izgleda (PAŽNJA: NE SLIKE IZ BAZENA!!!) :rofl:

daj neko ko ima neko iskustvo,na primer za deset izlagaca,sta bi ta prostorija-e trebala da ima.bar neki minimum.napajanje ,stolove.kako zvucno izolovati komsije izlagace ,bar minimalno.i u tom stilu . spavanje je sekundarno,ko ima mogucnosti hotel ili slicno,ili mali sator,kola,camac,itd.nesto konkretno da bi ljudi znali sta da traze.za ice i pice je lako.ima tu svuda lokalnih kafana,domacih rezija i raznih dogovora,....

10 hours ago, Aleks said:

Pa eto, letnji meseci, bilo bi nas ja mislim 20-30, sala za slušanje muzike (konkretno kod njih mislim da bi odgovarala "kuća B"), prenoćište za bar 20 ljudi...

Pregledaj unazad teme sa prethodnih FAKova, pokupi slike pa pokaži čoveku kako to izgleda (PAŽNJA: NE SLIKE IZ BAZENA!!!) :rofl:

Iz bazena i može. Nemoj one Wolijeve ucenjiivačke iz yakuzija:icon_eek:

1 minute ago, sir Oliver said:

Iz bazena i može. Nemoj one Wolijeve ucenjiivačke iz yakuzija:icon_eek:

dobro je što znaš da ih imam :) ax ti blaženi osmesi, stidljivi, oboreni pogledi... nego, sve čekam da se nekako istakneš, da te postave negde, pa da upravljam tobom iz senke :msn-rofl:

13 minutes ago, sir Oliver said:

1. :siroma:

Bas mi dadoste slagvort. Thnx.

Prvo krenem po kolegu @crni.

Tu mi par ulica dole, tj. u kraju. :)

Onda, Kruzni put, 1000 ruza, Beli Potok, Lestane, izbijemo na smederevski put, pa preko Boleca, odvajanje ( kako se secam ) desno za Ritopek, po @dunavko-a. 

Zahtevao bih samo od njega da bude tacan i da alkometar na polaznoj tacki aka Ritopeku ne pokazuje vise od 0.8 promila. :girl_devil:

Onda picimo ka mostu na Adi, ceka nas @vladd tamo negde. Obecao da ce da pazari neki dorucak dok putujemo ka B. Palanci da pokupimo @Beli-og. B)

Jbga, moja Micra ne moze vise primiti putnika, a da bude regularno, tako fa je to full lista. 

Dolazimo na destinaciju, gde se dogovorimo, tj. gde ce da bude FAK 5 def. ( obrati paznju @Aleks kako sam sada napisao tacno :angel0: ), ali prethodno imamo neke personalne konsultacije na nekom od odmorista. 

Ukratko . . . , a mozemo i da elaboriramo i po segmentima. B)

9 hours ago, dunavko said:

daj neko ko ima neko iskustvo,na primer za deset izlagaca,sta bi ta prostorija-e trebala da ima.bar neki minimum.napajanje ,stolove.kako zvucno izolovati komsije izlagace ,bar minimalno.i u tom stilu . spavanje je sekundarno,ko ima mogucnosti hotel ili slicno,ili mali sator,kola,camac,itd.nesto konkretno da bi ljudi znali sta da traze.za ice i pice je lako.ima tu svuda lokalnih kafana,domacih rezija i raznih dogovora,....

Pričao sam sa @Dachom baš je organizovao par puta Triode fest. Možda bi trebao da se javi i podeli par iskustava. Koliko sam shvatio, izloži se više kompletnih sistema, pa onda se sluša, jedan po jedan.

Ovo naše je (barem do sada bila) opuštenija varijanta: poneseš CD player i blejiš uz vino dok te dašak letnjeg povetarca miluje po ozarenom, letnjim suncem umivenim i rosom okvašenim, licem, koje se tek kad kad okrene u pravcu društvanceta iz ugla koje cupka oko nameštaja sačinjenog od raznoraznih high end diy audio sprava, i kažeš: "Jbote, daj malo da slušam muziku, uroljo sam se ko keva!"

A možemo i da podignemo sve na viši nivo, poput Triode festa, uz naravno zadržavanje opcije CD-a i povetarca.

Mislio sam da se još ne brojimo za ozbiljno dok ne vidimo gde ćemo, al

1. :siroma:

2.:pipi:

3. https://www.diyaudio.rs/profile/52-doktor/

4. Aleks

Ja vec dve godine pokusavam da se organizujem za 1 dan pecanja, i prosle godine zamalo da mi uspe...ukratko, pojma nemam sta kada i kako.. :)