Jump to content
Sign in to follow this  
Vix

Najbolja diy kutija (koja najbolje svira)

Recommended Posts

53 minutes ago, Mikorist said:

Mačka lovi ribicu:sarcastic_hand:

Macke znaju sta valja :). Uvek biraju najbolje mesto (fotelju) a rekao bih da je jako zaintrigirana zvukom tog pojacala, pa otisla da proveri iza, da li je stvarno do pojacala, ili ima tamo iza i neki kvantum osigurac :rofl:

A sto se kutija tice, pa eto moze tu svasta. Ja sam mom pojacalu D klase dao kutiju prema zvuku, kako i zasluzuje... :D

IMAG4896-1600x900.jpg

2 hours ago, Vix said:

Macke znaju sta valja :). Uvek biraju najbolje mesto (fotelju) a rekao bih da je jako zaintrigirana zvukom tog pojacala, pa otisla da proveri iza, da li je stvarno do pojacala, ili ima tamo iza i neki kvantum osigurac :rofl:

A sto se kutija tice, pa eto moze tu svasta. Ja sam mom pojacalu D klase dao kutiju prema zvuku, kako i zasluzuje... :D

IMAG4896-1600x900.jpg

Ja volim te "Curver" verzije, uglavnom tako počinje, evo baš se spremam za izradu jednog sličnog uređajčića. Najbolje svira u plastičnoj providnoj kutiji po mogućstvu da ima zeleni poklopac ili ručke.:laugh1tooht:

11 minutes ago, NIXIE said:

...Najbolje svira u plastičnoj providnoj kutiji po mogućstvu da ima zeleni poklopac ili ručke.:laugh1tooht:

Ne bih se slozio. Najbolje sviraju na obicnoj dasci, ali eto mora da se skutija... :D. 

5 minutes ago, Vix said:

Ne bih se slozio. Najbolje sviraju na obicnoj dasci, ali eto mora da se skutija... :D. 

Ne smem lanpe na dasku da ostavljam, opasno po ostale ukućane i ljubimce, pitaj Sax-a.

1 hour ago, Vix said:

Ajde da otvorimo zajedno temu jel bolje svira u plastičnoj kutiji ili na dasci, i koja daska bolje svira čamova,jasen,bukva,hrast? :laugh1tooht:

3 minutes ago, NIXIE said:

koja daska bolje svira čamova,jasen,bukva,hrast:laugh1tooht:

Ovo je ozbiljna tema

Javor , Orahovina, Ružino drvo, Lipovina... najbolje svira...ako praviš gitaru :smesna:

3 minutes ago, Mikorist said:

Još samo neko da napravi pojačalo u metalnoj kutiji za čajni keks. Te najviše volim :msn-rofl:

Ima i od toga nesto slicno..evo par "kutijica" :)

IMAG4914-1024x576.jpg

IMAG4916-1024x576.jpg

IMAG4892-1280x720.jpg

IMAG4888-1280x720.jpg

IMAG4895-1280x720.jpg

Strejt je nabolje pojacalce medju tim igrackama, TDA 7297 unutra. :)

Nego, sad lepo g. admin da isece zadnje ove zadnje stranice, pa sve u novu temu: Kakva kutija najbolje svira? :)