Jump to content
Sign in to follow this  
dunavko

Kako do kompilacije - flac ?

Recommended Posts

da objasnim-za neku demonstraciju rada lampi pa za rad pojacavaca da ne bi nosio svoje cd mogu i narezane,flac a nemam siroki izbor,jer ce publika da bude mladja i sarolika.mogu i da dam neku lampu za uslugu,samo da ne bude 6550 ili neka taka..

imam neki player sony za to pojacalo i moram za njega da imam 5-6 cd i to ce da pusta svako pa ako i osteti da ne bude steta.zato moram cd. u svakom slucaju hvala

17 hours ago, dunavko said:

imam neki player sony za to pojacalo i moram za njega da imam 5-6 cd i to ce da pusta svako pa ako i osteti da ne bude steta.zato moram cd. u svakom slucaju hvala

Da li ce flac raditi na tom Sony CD-u?

Koliko ja vidim ovo je obican CD player koji reprodukuje normalne muzicke diskove, cda format.

To znaci da flacove treba konvertovati u wav pa narezati kao muzicke diskove a neke verzije Nero-a podrzavaju i direktnu konverziju/rezanje.

Kako bilo, javljam ti se danas da se dogovorimo oko nekih diskova.

Dada, i Nero isto radi.

Poenta je da naseg druga i kolegiona sa Dunava snabdemo sa kojekolikim reprezentativnim muzickim diskovima u svrku testiranja i prezentiranja.

Evo ja se prvi javljam, dobije diskove koje ja koristim u servisu za istu namenu

sada sam pogledao one audio originale  diskove koji rade,extenzija .cda.jbg ni na kraj pameti mi nije bio taj problem.moram nekako da vidim oce li onaj  player da iscita flac.da skinem neki sa neta pa da narezem pa da probam.idi begaj,nemam nijedan WCD,ovo je da umres,ubio sam se oko setovanja 6s4s na 50mA ,trimovo R,menjao ulje u C,itd... gomila instrumenata i sad nemam wcd.a ja nisam teo mp3 kao bolje ovo...

Dunavko, flac ti sigurno nece ocitati. Moras da ga konvertujes nekim programom za rezanje audio diskova.

Taj Sony cita samo audio diskove a na njima nikako nije flac dokument.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.