Jump to content

Fine stvari


stein

Preporučeni Komentari

Ovo je fail. Mesec dana i nema ga. Vidim ima dosta negativnih feedbacka da ljudima ne stiže. Tražio sam refund.

 

Dobio sam refund pre nedelju dana.

I stiglo danas - nakon 50 dana...

Pitah čoveka sad na jebaju kako da mu platim...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pejpelom, kao i prvi put.

 

Ma jok, ja mislio da mu pošaljem kilo rakije i par vunenih čarapa :D  Naravno da je paypalom, nego mislio na samu proceduru, dal će mi slati invoice, kako će znati da sam platio, i to.... Međutim, imaju oni ustaljeu proceduru, stigao mi jutros invoice na 3.5$ sa linkom i ID-em, sve je to već razrađena mehanizacija... :)

 

BTW, stara priča ponovo, 3.5$ sam platio konektore (~400 din), a 269 dinara dažbine. Sad sam i sačuvao deklaraciju: 89 dinara je carina, 100 dinara je carinsko otvaranje pošiljke i ne znam još nešto je 50 dinara (samodoprinos za brze pruge? )

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ma jok, ja mislio da mu pošaljem kilo rakije i par vunenih čarapa :D  Naravno da je paypalom, nego mislio na samu proceduru, dal će mi slati invoice, kako će znati da sam platio, i to.... Međutim, imaju oni ustaljeu proceduru, stigao mi jutros invoice na 3.5$ sa linkom i ID-em, sve je to već razrađena mehanizacija... :)

 

BTW, stara priča ponovo, 3.5$ sam platio konektore (~400 din), a 269 dinara dažbine. Sad sam i sačuvao deklaraciju: 89 dinara je carina, 100 dinara je carinsko otvaranje pošiljke i ne znam još nešto je 50 dinara (samodoprinos za brze pruge? )

Izgleda da Niš baš nema sreće sa tim dažbinama, više ti se isplati da naručiš na moju adresu pa da ti ja pošaljem kuririma, ja evo za ovih 5-6 godina koliko poslujem sa kinezima i ostalim sam samo jednom platio 300din za arduino kit, a bila je to poveća pošiljka... :D

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 3 nedelje kasnije...

a kuj ce ti 2SK sumnjive originalnosti - kao da nema JFeta koje mozes da kupis u svakoj trafici duhana ?

 

valjda je cilj DIY da se ukljuci mozak (OK,vremenom , kako se uci) a ne da se slepo stancaju seme sa neta

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...