Jump to content

Serije koje gledate


Preporučeni Komentari

Pa samo je prva sezona True Detective bila zaista dobra - bar meni.

Ona druga je cista akciona serija, treca tra-la-la i ova sad 4.-ta je zapravo jako losa kopija prve sezone.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Nekako mi se cinilo tokom godina da serijal True detective ima smek tokom tih sezona. Jeste prva sezona bila legendarna, ali sasvim 'gledljive' bile i ostale.

Ova zadnja me od trece epizode ostavila bez txta. Aj da vidimo sta nose zadnje dve epizode. 

Inace, neko mi skoro rece da planiraju vec 5 sezonu. 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

MAGAZIN.POLITIKA.RS

Од 24. фебруара , викендом у 20.05 на РТС 1, гледамо осам епизода саге Владимира Тагића и Горана Станковића, које говоре о трагичној смрти српског премијера

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

18 hours ago, krca44 said:

Jel to za nove generacije koje ne znaju sta se desavalo ?

Gledali smo pre neku godinu one zadnje trenutke Milosevica. Koliko je to bilo dobro neka svako presudi. 

Ova nova serija, pitanje je da li treba gledati...

Mozda neko ko prati nasu produkciju, moze da kaze neku rec bar za odabir glumaca, sta moze da se ocekuje,...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pre 2 časa, shonne reče

Gledali smo pre neku godinu one zadnje trenutke Milosevica. Koliko je to bilo dobro neka svako presudi. 

Ja to nisam gledao - kako se to bese zvala serija ?

......mada ne znam ima li smisla da gledam, sa 50 godina dovoljno sam mator da se secam kako je preuzeo vlast ovde u Srbiji, i svega dalje sto je bilo - samo sam imao srece da kao godiste '73 budem zamalo premlad za rat u HR i Bosni a skoro me zakacilo da budem granicar u Prizrenu '95 kada je general iz Pristine dao internu naredbu da se puca bez upozorenja ( igrom slucaja cuo od generala licno i "Prizren : Djakovica - 9 : 8" ) na svakog ko pokusa prelaz grane ( & video kako se daje 14 dana nagradni dopust za ubistvo gore na grani - mrtva straza se valjda to tako zove ) - tada su vec kokali policajce na raskrsnicama mada je pravi rat juzno poceo par godina kasnije.  I tako redom, Bombe, pad "Zlobe", ubistvo Djindjica, pa rasprodaje velikih firmi pod Kostunicom ... sve do tipa koji u Srbiji hoce da bude novi Tito ili makar Putin.

 

P.S. ako krshim pravila foruma izbrisite ovaj post.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

4 hours ago, shonne said:

. . . 

Ova nova serija, pitanje je da li treba gledati...

Mozda neko ko prati nasu produkciju, moze da kaze neku rec bar za odabir glumaca, sta moze da se ocekuje,...

Treba gledati, uostalom kao i sve tv serije koje se pojave ukoliko imate interesovanje. :)

U onom clanku sto si linkovao iz Magazina Politike imas komplet kasting. Moje misljenje o izboru : meh.

Ocekivanje vezano za seriju - nemam nikakvo.

 

Btw, trenutno na Rts 1 vikendom ide poslednji deo trilogije pod nazivom Koza. 

Odlicno pocela, ali se polako ( ali sigurno ) sunovracuje po svim parametrima i slobodno mogu reci ako je ostalo jos 4 ep. da ce biti najlosiji deo trilogije.

Sutra, tacnije 10.02.2024. na kanalu Superstar pocinje nova tv serija V Efekat.

 

Gordan Kicic debituje kao reziser. ;)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

WWW.IMDB.COM

Sanctuary: Directed by Debs Paterson. With Pablo Schreiber, Natascha McElhone, Joseph Morgan, Shabana Azmi. A deadly evacuation mission signals a shift in Master Chief's war with the Covenant. On Reach, a new regime takes the reins at FLEETCOM. John senses a looming threat close to home. Season premiere.

 

Halo ponovo :D

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

^

Da , znamo to, mi gejmeri ;),  da Veliki Chief nije pokazao svoju "njonjaru" u igri, ali to je u ovakvom tv serijalu bilo neophodno. :)

Nakon odgledane prve 2 ep. druge sezone mogu samo reci da je dosta dobro. Standardne dve epizode uhodavanja ( ono sto je dobro nisu to fileri ).

Zajedno cela 1. sezona + ove 2 ep. druge sezone trce u krugovima oko skoro svih Disney/Lucas objavljenih serijala. Izdvajam, Andor-a i Mandalorian, ali samo 1 sezonu ( ostale su u padu sa finale-om koji je takva trash-ina da nemam reci ).

Makee & Master Chief = :wub:

Nio, da ne spojlujem vise . . .  gledamo ! :popcorn: :drink:

 

Izuzetno mi prija Blade Runner vajb u ovoj 2. sezoni. 

:coffee:

Izmenjeno od Doktor
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 nedelje kasnije...

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...