Jump to content

Šta trenutno slušam . . .


Preporučeni Komentari

Ko bi reko da belo vino ide uz reggae [emoji4]

Joe Pilgrim & The Ligerians, odlicna svirka i, sto je mozebiti vazno u ovom i svakom drugom slucaju, momak za miksetom nije glup.

Inače, vino je Tikves jeftina Smederevka, uz proju i kajmak mucho bueno, ne mora slaninica da se secka. Trenutno na 3/4 boce, nije los ugodjaj (sporije radi ali kad stigne nemam zamerki), mada, primetio sam da (citate komentar pivskog drinkera koji je dolaskom ladnijih dana presao na vino) ne primecujem da sam smanjio cigare uz pice...

lp-joe-pilgrim-the-ligerians-intuitions-.jpg

Sent from my SM-G361F using Tapatalk

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Sad cu da popijem pivo da se smirim.
Ovo je ko dupli expresso sa red bullom... ili nisam u formi. Fali mi voznja bicikleta, zardjao sam otkad je srednja dnevna temperatura presla u zonu depresivnih vrednosti severnih drzava koje ne uzgajaju fontane. Bio danas u Cacku nekim poslom, umro sam od smeha kad sam video da su i oni budznuli jelku na trgu, kazu 30000 evro valute. Pito za upravnika jelke, niko ne zna nista. Mozda danas nije radio.

Sent from my SM-G361F using Tapatalk

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Otkud znam. Stoji to cudo u ispraznjenoj fontani (read as you wish).

Mozda doniro vlasnik Auto Škode sto je umuljao one silne Škode doktoru Slini, pa ajde da "casti" izbezumljene vlasnike "za gospodju 2000" kupona nesto za najludju noc.

Kad cujem izraz najludja noc dobijem seboreju i bronhitis na nervnoj bazi. Zato pazljivo citajte, ne izgovarajte.

Sent from my SM-G361F using Tapatalk

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

13 minutes ago, Woland said:

Kole se uvaljivao i pre Sline, Koferčetu, čak i onom obijaču trafika što je onomad bio glavni pandur.. opasan :)

na sajmu automobila ga novinari pitaju za tehnike prodaje, pošto se te godine naprodavao Škoda, kaže: bemliga, dognam - prodam :)

To je Radovinovo maslo lepteyebo.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

1 hour ago, Trotter said:

 Bio danas u Cacku nekim poslom, umro sam od smeha kad sam video da su i oni budznuli jelku na trgu, kazu 30000 evro valute. Pito za upravnika jelke, niko ne zna nista. Mozda danas nije radio.

E kaka je to charshija bila nekad,dok sam tamo obitavo.

Talijanska murija mislila da je selo Atenica glavni grad Sorabije i da ima shes meleona stanovnika.

Glavni pank roker Miroslav Ilic iz Mrchajevaca.Koko je pankera popadalo od njeove rakije.

Ke bella Atenica

Sjebashe gubalji sve lepteyebo.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...