Jump to content
Doktor

Trenutno na gramofonu ...

Recommended Posts

Grateful Dead "What a long strange trip it's been"..hmmm,kao mrzioca svih kompilacija tipa best off/greaest hits,ova kompilacija kod mene "igra"..prvo relativno je dobra,ako se fokusiramo na rad grupe do recimo '73/'74,i ako na policama se ima poodosta toga,da li u vidu LP,ili CD (da ne pravim sad printscreenove foldera tipa Dick's Pick/Dave's Pick),sto je dan Deadhead drzi 2 primerka ovoga (OK,jedan je urnisan od silnog slusanja),drugi picpic?...odgovor je jasan.."Darks star" singlica :third:,sto je grupa razvlacila po koncertima neretko na 25-30 minutna "urnisanja" u vidu improvizativnog rocka..JBL/MC Intosh fanatcici:jump:,mogu da nadju par isto interesantnih "dokaza" na unutasnjem omotu ove kompilacije...

me DEADHEADS...:loleverybody:

IMG_2827.JPG

IMG_2829.JPG

IMG_2830.JPG

IMG_2831.JPG

IMG_2832.JPG

Pogledaj ako već nisi "The Other One: The Long, Strange Trip of Bob Weir" na Netflixu. Priča o onom drugom iz Grejtful Deda :) Slušao sam ih od kada znam za sebe ali bez nekog posebnog udubljivanja (zgodni su za "posebne prilike" haha) ali mi je ovaj film najzad objasnio o čemu se tu zaista radi:

39 minutes ago, Miloš 1210 said:

Pogledaj ako već nisi "The Other One: The Long, Strange Trip of Bob Weir" na Netflixu. Priča o onom drugom iz Grejtful Deda :) Slušao sam ih od kada znam za sebe ali bez nekog posebnog udubljivanja (zgodni su za "posebne prilike" haha) ali mi je ovaj film najzad objasnio o čemu se tu zaista radi:

falaVi.(Weir je sasvim Ok ).ovo jos nisam odgledao,naspram X njihovih DVD,sto imam,ili sto nemam u kolekciji :loleverybody:..oni su prica za sebe,ili si "in",il si "out" middle of the road kod njih (po meni) ne postoji :rasta:..ni ovo jos nisam stigao normalno da "probistrim",a eto ga skoro mesec dana kod mene,sto sam proknjizio kao utesnu nagradu sto sam nasao na novinarskom standu u 5 sekundi do 12,pre povratka " s onu strane bare"...

IMG_2834.JPG

IMG_2833.JPG