Jump to content

DIY-Σ


lukaluka

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 218
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Treba platiti kalup u Kini. Prednaručivanje traje dok se ne skupi dovoljno novaca za to. Inače, cena je takva zato što se kupuje unapred. Treba očekivati da bude viša kada se završe kalupi i stignu SEOS u Ameriku iz Kine ali ne značajnije viša.

 

Hteo sam da se upišem u preorder ali ne šalju za Srbiju. Sačekaću da cela priča bude gotova i da stignu pa ću onda da iscimam drugara sa AVSforuma iz Amerike da mi pošalje za Srbiju, a ja ću da mu uplatim kintu na račun odavde.

 

Kada su isto to radili za SEOS 12, cela priča je trajala oko godinu dana, možda malo jače. Zato sam se ujeo za tastaturu i kuliram dok ne bude sve spremno :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Nije stvar u tome šta mi treba, već u onome šta nam treba.

 

Sad mi ne treba. Valja naručiti par pa probati, izmeriti. Nisu ckupi novci u pitanju, a i nisam sam u priči. Više nas bi htelo da proba i to.

 

Ako valja, skinuti kalup i za to pa onda svi imamo SEOS  :wink2: Ja ću svoj deo novaca od kupljenog para sigurno vratiti. Ne bojim se :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Može neko o tome da razmisli.

 

Moja glava je dovoljno optrećena i bez Tesli u hornama kojekakvim FR-ovima, OSWG, SEOS i ostalom boranijom :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

to je dobar drajver. radjen je za veliku mantaray hornu i moze prakticno da pokriva ceo spektar od 500-600 hz pa sve do kraja. ne verujem da je slabiji od B&C DE250. zapravo danci vole ovaj drajver i nije mali broj onih koji ga koriste kao affordable alternativu za TAD4001.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 months later...

Da li je moguce dobiti kontakt coveka koji je voljan da radi Yuichi horne. Probavao sam na par mesta i nista nisam uradio. Sto se jedinica tice kazu da je Beyma CP380M isto jako dobar.

 

Hvala,

Zeljko

Pozdrav

svaka bolja  " modelara " može bez problema da napravi takvu hornu. To su uslovno rečeno stolarske radionice koje su pord osnovnih stolarskih mašina opremljene pantograf glodalicama ili CNC glodalicama. Ako Vam je problem da nađete takvu radionicu ili je skupo ili bilo šta... javite mi na mail.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...