Jump to content

Munich High End Show


neskor

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 190
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

 

S'tim sto se ne slazem da treba nesto iskoristavati od antickog Rima(porod aspidin) ili od stare Grcke,

 

mi smo stariji i od tog Rima i od Grcke,

 

tako da treba biti originalan, kakvi i jesmo od pamtiveka.

 

 

Tako je!

 

Kakav Rim kakva Grcka, :)

 

poznato je da smo stariji od ameba, znaci logo bi mogao da bude ovakav nekakav:

 

Postavljena slika

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Bre Dina, previše si prgav da bi bio spokojan.

 

Viš da je čovek stavio smajli.

 

Ja prvi kažem da smo prvi mi sišli iz vaseljene pa je vas svijet nastao :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ti sad karikiras, ako si to odradio radi ozbiljne sprdnje onda si neznalica i pao si na kontrapropagandu, a ako si se autosovinisticki salio ondak je u redu :lol:

 

budem li ti sad dovukao MIlojkova ovdi, ima da trcis po gajbu piva i kuti`ce bensedina, `nas! :D

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Sto se tice tog suncevog bicha(tj tacnije uzarenih kugli) koji ce mnoge da izbicuje, to sam imao viziju jos pre koju godinu, i nema frke ko bude imao oci da vidi taj ce da vidi i bice spasen hahahaa :msn-rofl:

 

`` DO JAJA `` !!! ...... mislim , znas .... 

 

 

    :msn-rofl:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Banat, "kengur" mi je jedan od omiljenih filmova. tako da se razumemo " kao ono...." Medjutim dao bih sebi za pravo da odgovorim Zzz....zzzzzzz....zzzzzzIzvinite uspavah se od originalnog nicka sa vrlo upectljivim i elokventnim primedbama....A sad i da nesto kazem pametno.Logo je zapazen i nije smetao nikome....Ime poznto i isfurano ali se svi sete prilikom pomena istog Uredjaji vrhunski po kvalitetu a i po ceni.Na moju srecu u Marketingu sam od 1986. Godine i ne bih da se hvalim time da me jedan moj prijatelj nije opomenuo da se setim stare dobre......"Proizvod bez reklame je ko da namigujes devojci u potpunom mraku, samo ti znas sta radis." Unforgiven je osvrt i kritika bez predloga.Setili smo se imena dok smo pili kafu u pauzi...A je da bi bili medju prvima na raznim sajtovima koji su organizovani po abecednom redu a to je samo pogled subjektivne strane nas neukih.Zzzzz....zzz....zzzzzzOpet htedoh da nesto kazem al zaspahOd A do Z je puno slova ostacu kod onog na prvom mestu istrosenog i neoriginalnog. :)Nista licno zzzzzzzzzzzz opet se uspavah...Laku oc, kasno je..... :)Za sve ostale ne brinite se i hvala na podrsci! Celog zivotamše borim protiv kriticara koji iza sebe nemaju nijedno priznato resenje i protiv kolega koje uvek imaju opravdanje a nikada inicijativu pa makar bila i ppgresna!I kako bi mi charapani rekli...I takoooooooo

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Na moju srecu u Marketingu sam od 1986. Godine i ne bih da se hvalim time da me jedan moj prijatelj nije opomenuo da se setim stare dobre......"Proizvod bez reklame je ko da namigujes devojci u potpunom mraku, samo ti znas sta radis. 

 

Kolega Auris Audio

 

 Ustvari Ceo text koji si napisao u postu # 78 jeste ustvari  Vrhunski  Marketing i Reklama !!! , mislim ... stvarno  !  

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ja vam iskreno zelim srecu i da prodate puno ... i vise.

 

Ne mogu da razumjem zasto tolka nervoza na sve?

 

Prijedlog za Miku: Je li mozes da napravis neki filter i cim "primjeti" nervozu u pisanju da se automatski prebaci na neki XXX site na praznjenje a zatim nazad  :acute:

 

Ljudi, koji vam je Q?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ja vam iskreno zelim srecu i da prodate puno ... i vise.

 

Ne mogu da razumjem zasto tolka nervoza na sve?

 

Prijedlog za Miku: Je li mozes da napravis neki filter i cim "primjeti" nervozu u pisanju da se automatski prebaci na neki XXX site na praznjenje a zatim nazad  :acute:

 

Ljudi, koji vam je Q?

Ninja, ovo je Srbija u kojoj zive srbi a znas kakvi su.

Nije ovde samo nervoza nego mi se cini da je prisutna i jedna veoma teska bolest a to je zavist.

 

Citat:

Zavist je želja za uništavanjem vrijednosti koje su stvorile ili stekle druge osobe. Ona se javlja jer vrijednosti drugih ljudi otkrivaju greške i nesposobnost zavidne osobe. To pak uništava njezino samopoštovanje. Zavidna osoba želi uništiti tuđe vrijednosti, ali zapravo uništava svoj život. Ljudi koji razviju zavist čine to na svoju štetu jer time na kraju sami sebi nanose zlo i donose nesreću.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...