Jump to content

Multipak u Pakracu


zerowaf

Preporučeni Komentari

Dobar prijatelj, koji je, vjerujem, i nekima od vas poznat, me je zamolio da postavim link prema događaju kojeg će organizirati 25.05.2013. u Pakracu (Hrvatska).

 

Božo i Robertoshop svako malo pripreme neke izložbe i druženja na koje se do sada znalo odazvati i preko 300 ljudi.

Ove godine će biti oko 30 slušaonica i najmanje isto toliko set upova i sve i jedan komad hife koji će biti na raspolaganju za slušanje i razgledanje definitivno pripada komercijalnom high endu.

 

Nisu potrebne predbilježbe, ali ako će netko dolaziti bilo bi lijepo da se javi, pa da ga dočekam na naplatnim kučicama na silasku sa auto puta, i da zajedno odemo do Pakraca. 

 

post-436-0-91305900-1367528830_thumb.jpg

 

http://www.robertoshop.hr/news_item.asp?catid=10&subID=18&NewsID=481

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 10
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

  • 4 nedelje kasnije...

 

Odlicna reportaza. :bravo:

Svaka cast na trudu i realizaciji Bozidaru, ucesnicima  i ljudima iz Pakraca. :good2:

 

 

Zero, da li mozda znas nesto vise o ovome ? Neki link, informacija bi mi bila dobro dosla.

Citiram iz reportaze :

" D.O. Analogue je predstavio vrhunski gramofon napravljen u Hrvatskoj, Toni Plančić DIY verziju Kondo Ongaku integriranog pojačala, itd. "

 

Interesuju me oba proizvoda ( gramofon i DIY Kondo Ongaku ).

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ne znam ništa o tome, no to ti ne govori puno o njima jer ja stvarno nisam audiofil, niti nastojim popamtiti sve podatke o svim uređajima zajedno sa životopisima njihovih autora.Prije nekog vremena sam vidio jedno pojačalo u oglasniku za koje je pisalo da je klon Ongakua i tražena cijena je bila oko 12k€, ako se dobro sjećam. Možda je baš riječ o Plančićevom pojačalu, ali ne tvrdim da je tako.Google me je uputio na ovu stranicu: http://www.audiofil.net/forum/forum_posts.asp?TID=10206

 

Na žalost, nisam niti tamo ulogiran, pa uglavnom nisam u toku. 

Mogu reći da sam jedini neaudiofil koji se naslušao više egzotičnih i preskupih stvari od komercijalnih. :rofl: Sve to, samo zato što poznajem Božu. Kad dođem kod njega rijetko kad uopće pitam kako se zove neki uređaj osim ako mi baš ne privuče pažnju dizajnom ili zvukom. 

Nisam bio na Multipaku zbog toga što sam na bolovanju. (nije ništa strašno osim što sam trenutno onesposobljen za hodati, sjediti, stajati....nesposoban misliti sam od prije. :lol: 

 

Samo radi fore: One Paravicinijeve monoblokove sam slušao kod Bože još prije pola godine. ;)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...