Jump to content

Novopridosle skalamerije


Preporučeni Komentari

  • 2 nedelje kasnije...

I tako... dok je Kerber gledao na drugu stranu...meni stigoše blizanci...Šta da kažem, lepo hlade, danas čak nisam morao ni da uključujem klimu u kolima... Skroz je bilo prijatno u kabini, a blizanci u gepeku... :)post-13-0-55222700-1310475950.jpgOno malo crveno je CD iz časopisa Classic Rock i normalne je veličine (12cm) :crazyrocker:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

I tako... dok je Kerber gledao na drugu stranu...meni stigoše blizanci...Šta da kažem, lepo hlade, danas čak nisam morao ni da uključujem klimu u kolima... Skroz je bilo prijatno u kabini, a blizanci u gepeku... :)Ono malo crveno je CD iz časopisa Classic Rock i normalne je veličine (12cm) :crazyrocker:

da`l si bre ti normalan?! pa koliko kila ima svako od tih cudovista?! to mu dodje nesto kao oni fisherovi?!!
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

da`l si bre ti normalan?! pa koliko kila ima svako od tih cudovista?! to mu dodje nesto kao oni fisherovi?!!

Mmmm... nisu Fišeri... A ovo su samo prva dva... A kilaža? Pa... Oba zajedno su duplo teži nego jedan. :blum3:edit: nijansa ispod 20 kila za par.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Taman može da služi kao poklopac, tranzistore šrafiš odozdo, i onda ti jos ostane mogućnost sa strane da lupiš fensi drvene stranice :D

To smanjuje efikasnost za nekih 12-15%, nego, mislim da će da se reže po visini, ali pre toga moramo da sračunamo koliko visine realno treba (zbog disipacije), pa onda ili će biti na dva dela ili na tri dela...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ama ja imam biciklo.. to se ne racuna.. nego ne znam da l ce ram da mi izdrzi toliku tezinu :Viannen_loungelizard:

Ne znam baš da li imaš kondicije do dojčlanda... Ups, skoro da zaboravim, nema ih ni tamo više... :sarcastic_hand:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...