Jump to content

Novopridosle skalamerije


Preporučeni Komentari

Samo da napomenem, fotografija iz posta 634 je fotografisana kako je AR naveo sa difuznim zidom sem sto sam dodao i malo blica sa prednje strane. Nikon D80 sa ugradjenim blicem je radio u comander modu a SB800 je bio remote u tukao u stiropor. Evo ponavljam fotografiju da vidite o cemu se radi. Znaci odsjaj u hladnjaku je od osvetljenog stiropora. Iza hladnjaka se vidi tamniji deo parketa na kom mestu je stajao blic usmeren na gore prema stiroporu

post-15-023045600 1275254710.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

e- kad se setim ......... kaze Prof. Baltazar - "ne treba meni grejalica u kuci da mi svira ....... " Postavljena slika

:drinks:

Ja to i dalje tvrdim ali pozelim nekad da imam i ja nesto da se *****m. Stoji mi vec gomila uredjaja pa sto ne bi i jos jedan a delove sam za Zikin kupovao na 10 komada od svake vrste zbog povoljnije cene pa je nesto i zaostalo.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

e- kad se setim ......... kaze Prof. Baltazar - "ne treba meni grejalica u kuci da mi svira ....... " Postavljena slika

:drinks:

Pa da! Rekao je on da za njega Babelfish i nije neki hifi... Postavljena slika

I zato jedan plusic za memoriju pamcenja!

Postavljena slika

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ma nekima od nas i ne treba da ih neko drugi zezne - zeznem ja sam sebe i to samo tako!Postavljena slika

Sve u svemu bitno je da smo zadovoljni pojacalima! A ostalo su trice i kucine, cepidlacenje...

Nadam se da mi niko nece uzeti za zlo malo sale. Postavljena slika

Pozdrav i uzivajte! Postavljena slika

P.S.

Moje pisanije nema veze sa Zen-om - to su cisto moja zapazanja. Ali sam (neko moze reci: "mudro") sacekao da jos neko primeti pozitivnu "promenu" pa da i ja "prokomentarisem". Sta cu?! Volem kad ljudi napreduju...

Postavljena slika

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

iako je racunar bio prisutan , Zen nije - bavio sam se registracijom mog Oldtimera i evo upravo stigaoa i da sam bio tu - ne bih kumovao , mada smatram da medju svim tim FW pojacalima ima veoma mnogo slicnosti , uz opasku da se malo vise razlikuju samo ona 1,5 modela koji su vise current source ampovi , dok su ostali konvencionalniji - voltage source ampovi

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ono sto Aleph ampovi i F3 imaju jednako je modulisani izvor konstantne struje, tj. Aleph CCS koji doprinosi tonskom karakteru na specifican nacin. Naravno, upotrebom power JFETa (sa ogromnim parazitnim kapacitetom) kao ulazne komponente i spreznog kondenzatora na izlazu pojacala, postiglo se da F3 ipak zvuci drugacije.Sa druge strane, F5 je topoloski skoro idealan al' srecu kvare izlazni HEXFETovi kao vrlo nelinearne komponente....

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

rekao je. ima tema o tome gde je stavio one fetove sto je jedva nabavio u Japanu i sad ceka jos jednu turu koji je link postovan pre dva dana na big diy

URL?
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...