Jump to content

Novopridosle skalamerije


Preporučeni Komentari

Јој кад те звучнике колега Импулс види, надрљао си !Скрнавиш лик и дело једног Висатона  :unsure:.

Impuls nije protivnik velikih zvucnika samo stambeni prostor ne dozvoljava nista sire da se smesti od 30cm. Ako se jednog dana budem skucio ici ce varijanta sa 2235/2245 i guza hornama. Nikomi mi je nudio svoje Dynaudio sa 30W54 ali nemam gde da ih stavim
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Impuls nije protivnik velikih zvucnika samo stambeni prostor ne dozvoljava nista sire da se smesti od 30cm. Ako se jednog dana budem skucio ici ce varijanta sa 2235/2245 i guza hornama. Nikomi mi je nudio svoje Dynaudio sa 30W54 ali nemam gde da ih stavim

Kad bi znao gde sve meni stoje zvučnici, odmah bi ih uzeo :unsure: Ja sam se opskrbio drajverima za prostorije od 20 kvm do 100 kvm, pa kako se skućim tako ću da slušam :D
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Impuls nije protivnik velikih zvucnika samo stambeni prostor ne dozvoljava nista sire da se smesti od 30cm. Ako se jednog dana budem skucio ici ce varijanta sa 2235/2245 i guza hornama. Nikomi mi je nudio svoje Dynaudio sa 30W54 ali nemam gde da ih stavim

Шала је била упућена колеги ГАГГИА  :unsure:.дискО_Сту
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ехх, животе луталицо...Да смо мало, мало..Па да опалимо један сигурни groupbuy на ebay / нажемо неку луду да је сигуран и да има залихе, да спусти цене па извол`те - Altec, Ev, Rca, Telefunken, Saba итд итд.. Јер колико сам успео да ухватим има их доста који се баве препродајом vintage-a, скидају скаламерије из катедрала и војних објеката, узимају од матораца који су се у своје време трендовски снабдевали техником 50тих, 60 тих.. Сад и то зврји па га продају будзашто, само да им излети из куће..

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

jes ti kad citao Alan Forda ?znas sta biva kad Br. 1 pocne svoje price ........ :unsure:

DA ČIT'O ?! ŽIVIM TAKO!!! :D:) :) Broj jedan?! :) ....Ma je li to onaj nestašni dječarac što mu je Žile bio razrednik? :) Samo neka se raspiše, a izgleda da ni ti nisi neuk (niti) po tom pitanju! :D
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kao razredni starešina da prijavim pučanstvu: Posrebrivanje nastavljeno: http://www.hifi-forumi.com/forum/viewtopic.php?f=21&t=18267&p=281190#p270698. Sutra još jedan parčić ranije navedenog cable-a (telekomunikacijskog) dobija krajeve i to je to... Zanimljivo...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Jeste i više nego "malo" krut. No, kada bih ga našao po ceni sa linka koji ste dali, ne bih ni to pominjao. Ovako, za cenu za koju sam ga platio, smem da mu spočitavam krutost... :unsure:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kako je prosao duel Timmy vs "kruti"? Postavljena slika

Uh, ja sam težak po pitanju derby-ja... Ali, čini se da je Timme za nijansu manje detaljan. Možda je, zaista, više izbalansiran, to, još, moram da shvatim. Videćemo, zaista, danas kada drugi parčić "krutog" dobije krajeve... :unsure: TVC je zsijao u svoj svojoj veličini, detaljnosti, pokazavši šta su F3 i Cabasse spremni da pruže. Naravno, F3 nije, još, dostigao svoj vrhunac. Još je mlad... "Kruti" je, zaista, nemilosrdno detaljan. Neko bi se požalio da je odneo deo "masti" al' istina je, sasvim, drugačija. Učinio je da se sve čuje kao što je i trebalo. No, naravno, sve je to, veoma, lično. Dakle, idem da odradim sređivanje drugog parčeta po ovom lepom vremenu, a, onda, uživancija! Ovoj bolesti nema leka!
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

......Sad imam komplet za zapiranje... :D

:unsure:

Sva voda sveta, jer Dedi je sve kanta... :D

da kabel ima sertifikat da je stariji od 35 godina , Deda bi rek'o da je prava stvar ...... Postavljena slika
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Почеше приче око неких ПСМ-а и којекаквих блага Али-Деда, не бих да им кварим забаву  :rofl:.

Соба довољно ал звучника никад, увек фали!

Ово спремам за једну, ал Фенси Али-Деда собу види се по тепиху :

:rofl::rofl:

Postavljena slika

Postavljena slika

Још само да организујем прављење кутија за ЕВ и ове  :rofl:.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...