Jump to content

Novopridosle skalamerije


Preporučeni Komentari

Nadam se da ce moci dovoljno duboko da dobaci.

Ja kada sam gledao za moje kutije, 140l mi je bio neki "minimum-optimuma". Čudan je drajver taj sonido...što veća kutija on bolje svira.

 

Ne bih ga ja stavljao u kutiju preko 140 litara. To bi bio neki maksimum za ovaj drajver.

 

Namikeriću ja da dobaci. Skretnica je make or brake faktor. Imam alat, znam da ga koristim, imam materijala samo mi fali malo vremena. Nemaš brige :wink2:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Cestitam Zvu-lepo si se ponovio.Deda mraz poranio ove godine? :D

Luka je moj deda mraz ove godine, a sprema deda još ponešto lepo :DAl' i može mu se kad ima takve pomoćnike :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Zapravo, Deda mraz jedino tako daje poklone. Nismo više deca :)

 

Možeš ti sad da se izvlačiš koliko hoćeš ali to što ćeš da uradiš sa izlivanjem vejvgajdova jeste poklon zajednici i velika stvar. Ako misliš da to ne vredi materijala koji utrošiš i da dobar zvuk nije poklon, tvoja stvar :P

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Slazem se :) Svaki bas ima membranu od 155 gr. Ja to vise sto me mrzi da pravim aktivnu skretnicu ali sto se mora nije tesko.

 

Kupi onu Behringer aktivnu skretnicu, pa onda za bass neko pojacalo sa vecim dampingom, tipa neka polovna yamaha.

A za gornji spektar neko standardnije pojačalo

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Aktivna skretnica koju je Sipi projektovao za Steina bi, verujem, odradila mnogo bolji posao nego višestruko skuplje sprave koje imaju brda operacionih pojačavača u sebi.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...