Jump to content

PassLab FirstWatt F3


Impuls

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 282
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Okreni, obrni, kad god krenem u test-iranje, završim sa probom EC u toj configuration. I, uvek, me prijatno iznenadi. Ima mana, al' uvek mi izmami osmeh na lice i noga počne da cupka... Čudo jedno... Hvala @impuls...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

... Alchajmer ? Postavljena slika

Postavljena slika

Izvini gos'n Živorade ; otelo mi se, nisam mog'o da odolim Postavljena slika ... živ ti bio meni još ihahaj godina Postavljena slika i daleko biloPostavljena slika da imaš bilo kakva posla sotim Alchajmerom .

Imam iskustva u negovanju bolesnih od Alzheimer-a. Noga, tada ne cupka, makar ne od toga. To ide sa nekim drugim, podjednako neprijatnim, boleštinama...

Ne, u ovoj priči, noga cupka u rhythm-u...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

To je preamp koji je kod mene od 1980. (ili 1981.). Iz vremena dok je EC bila malo poznata firma. Dok je to bila (skoro) DIY radionica, dakle odgovara Forum-u... Nije on nikome zapretio. Upravo suprotno, on je, sasvim, miroljubiv... Ima on svoje mane, al' se, baš, zato, njemu i vraćam (posle dvadeset+ godina njegovog čamljenja u zapećku... ima o tome na HiFiles Forum-u...) Uvek mi pokaže to svoje lice, osmehnuto i koje Vas tera na pevanje. Jeste, ostali imaju više detalja, ovo il' ono, al' ovaj phenomenon, još, ne uspevam da razrešim. Da l' je do dynamics, da l' je do nečeg drugog, al'... Matti Otala je čudo, k'o Papa Pass... :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Danas je u putanju DAC>EC>F{3,5} ubačen i buffer by PR(Audial) zarad olakšavanja nekih proba.Iako (theoretically) nije očekivan nikakav dobitak (action je odobrena od PR i nekoliko znalaca, da ne bi bilo nekog spaljivanja) sa zadovoljstvom je (određeni) boljitak zabeležen. Izgubilo se na SE flavour-u EC i vratilo se on malo detalja koji su bili differentia specifica u odnosu na TVC.Provere slede...Tek da ne kažete da nisam rek'o ...U ovom hobby-ju sam praktičar, negde drugde sam teoretičar, sve u svemu, uživam... :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...