Jump to content

cevi i zima


bata bane

Preporučeni Komentari

Imam jedno pitanje, tice se skldistenja cevki.... :icon9:

 

Naime, cevi su mi zapakovane u kesu pa sve zajedno u kutiju (kartonsku), pa sve na policu na terasu...koja nije zastakljena, ali je malo zaklonjena...nije na udaru vetra... :phil_04:

 

Da li cevke mogu da mi se prehlade, dobiju temperaturu i skrati im se vek trajanja ili crknu npr. od zime....sirote

 

Nemoj se sprdate,ozbiljno pitam, znate da sam osetljiv na cevke... :127fs1866968:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 27
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Pa pokrij ih cebetom ili jorganom, a mozes i grejalicu da im stavis, mozda cak i planetu ugrejes. Daj bre BB ne sekiraj se, nece ni jedna da se prehladi samo moze da se desi da neka pukne od mraza, ja bih bar o tome brinuo. Pa vecina tih cevki je i predvidjeno da radi u teskim uslovima (zima i vrucina) s obzirom da su iz vremena svetskih ratova (mislim na konstrukciju ne na datum proizvodnje) i da su u najvecem broju pravljene i koriscene za vojsku.

 

Mozda i gresim, bem li ga.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ma vazi, ima vise mojih stvari kod tebe nego kod mene..posle samo treba da se pravis lud i ja ostado bez cevki na kraju... :whistle2:

 

ajde de, kad ja tebi nisam obecao da cu ti vratim - kad dodje punoca vremena  :msn-rofl:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ma znam sta si nabavio, i verovatno su lupile po dzepu. Pa bre, kao sto napisah ja bih o tome brinuo. A ti sad kako hoces. Staklo i mraz se nikada nisu slozili probaj sa staklenom casom (onom kafanskom za spricer) pa sam zakljuci. Zar jemoguce da nigde pod krevetom nemas sigurno mesto za lampe. Pa nisu tenkovi u pitanju.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ББ цевке воле ладноћу,зато се и подгревају да би радиле.

Дубока хибернација им ништа не може.

Ако раде на -40 и то са форсираним укључењем ,неће им на тераси са комотних  - 20  бити ништа.

 

 

Само пази да тетра не отера шведску у засићење...ал то сам ти већ причо :sleep2:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...