Jump to content

Gramofonske glave


revox

Preporučeni Komentari

@Graunesto se nisam zanosio citanjem tehnicke strane rasprave , jerbo bejah zabavljen socijalnom stranom iste .......no - neke od mnogo vaznih k-ka phono preampa su overload recovery time , kao i sam overload tresholdniije prob kad je ploca nova i kvalitetna ; problem nastaje kad postoje sto warpovi sto clicks , koji po amlitudi mogu da budu i 50x veci , u mS trajanjulos preamp ostaje zbunjen po pola sekunde po tomedaleko je vise losih preampa od dobrihti znas origin DL103 ; on je i napravljen da bude sam po sebi sto imuniji na te stvari , u tom smislu da je sam generator poprilicno otporan na zasicenjasamim time - unatoc robusnosti igle i kantilevera , imamo generator zavidne brzineto vodi do svojevrsnog paradoxa - za glavu koja je poprilicno jeftina , potrebujemo preamp vrhunskih k-ka (citaj- daleko viseg cenovnog razreda) da bi mogli postici maximum .cela storija nije toliko bitna - ko je zna , zna .problem je reci svoje misljenje i zavrsiti na tome , nego se uvek svede na beskrajna ubedjivanja ...... kao da od tyoga zavisi zdravlje nacije'be mi ze zivo za DL103

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Rase

nista ovde nije bio problem izmedju mene i tebe ........ niti obratno .

konfrontacijom sa mnom ne postizes nista po pitanju demokratije , koje na ovom forumu nema .

prvo , ali i sve sto se ocekuje od svih clanova je kakva takva kultura komunikacije , i ako se toga pridrzavamo , jednostavno nema potrebe za bilo kakvim prividom demokratije .

Vuleta odbraniti neces , demokratiju takodje , jer postoji jednostavno objasnjenje - ja ne moram nikoga da trpim - ni van ovog foruma , ni na njemu .

s obzirom da imam utisak da si se bas naostrio , ja cu sasvim nenaostreno da ti upisem plusic u warn level (sto inace bas mnogo i ne znaci ) , te cu te oslobodim obaveze pisanja na forumu u trajanju od 7 dana (sto inace bas mnogo i ne znaci ) .

ZM

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Zen

garantovano si kao klinac voleo one hemijske sa 4 boje,

one kao niklovane pa imale su crvenu, plavu, zelenu i crnu koliko se secam?

:icon_mrgreen:

(e da, + za objasnjenje... ko je hteo da procita bilo ga je u PDF-ovima starih dokumenata na temu heads-arms-ppp)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Zengarantovano si kao klinac voleo one hemijske sa 4 boje,one kao niklovane pa imale su crvenu, plavu, zelenu i crnu koliko se secam? :icon_mrgreen:......

jesam naravno ...... al' sam se ipak oladio kako ostarihna stranu hemijske i boje - vi's da niko ne zarezuje - pisao crnom il' crvenom - dok ne upotrebis silunisam bas razmisljao o tom aspektu , kad sam svojevremeno razmisljao o pravljenju foruma :whistle2:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

auuuu, zakasnih. e jebo vas denon 103, stvarno.

ne znam dal ce mi verues ali neznam pojma koja glava je na mom Technicsu sl q 202, mrzi me da pogledam, mrzi me da guglam...radi solidno, upravo posle 20 godina ponovo slusam Emersona i grupu The Nice: Brandenbug No6zaboravih juce - hvala clanu ZZZ sto me je podsetio da podesim paralelnost glave i brazde.uradio sam to odokativno na dva mesta na ploci (imam sablon za taj q ali je u podrumu pa me mrzi da sidjem)za one koji ne znaju - jedan stepen greske u paralelnosti unosi jedan posto izoblicenjausput, Zen je moj idol po shvatanju demokratije, slazemo se iljadu %
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

auuuu, zakasnih. e jebo vas denon 103, stvarno.

definitivno

............. ja ne moram nikoga da trpim - ni van ovog foruma , ni na njemu .....................

ZM

ako si stvarno do tu dobačio svaka čast
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

#145 do #148 ..... ?

Gde Svi mi idemo ? Pateticno, a ? :bravo:

Neka je .....

@ Doktore

jel uključen #148 ili do njega, rekao bih da nije uključen obzirom da piše do

ne ljuti se al bolesni pravnik voli precizno

ako je uključen #148 ne znam šta je tu patetično

opet se izvinjavam ako pogrešno čitam

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

#145 do #148 ..... ?

Gde Svi mi idemo ? Pateticno, a ? :bravo:

Neka je .....

ne kapiram

ako si hteo da kazes to sto mislim da si hteo, da pojasnim

verovatno sam jedan od retkih koji sa Vuletom nije nikada dosao u sukob

visok mi prag tolerancije a vaznije je to sto mi se njegov stil dopada

da sam ja vlasnik foruma, Vuleta NIKADA ne bih banovao

jbg, nisam vlasnik foruma...

Zen je gazda i on odlucuje

postujem njegovu sadasnju odluku, kao sto cu da postujem i ako odluci da za par dana abolira koga zeli

ende

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...