Jump to content

sipi, pmanic, bbane i moja malenkos`


gaggia

Preporučeni Komentari

par casova, haiku..tesko smo se snalazili sa varijantama dacova - na tapetu AK4396 sa sipijevim baferom, meni naprijatnija varijanta..poredjeno sa BBovim koji je bez bafera ali sa trafoima na izlazu i mojim - klot varijanta sa operacionim.Pojacala - F5 sipi (moje), BJ2 (BBane) i neki sipijev privezak, sto ne znam sta je - jedva da ima ladnjake, A klasse, 50w (!??). Privezak je.. svira bre, svira ko da mu ciga cuci ispod haube. Vise mi se dopao od BJ2, koji doduse ima svoje lepote koja se odmah primeti i zavede, definitivno, dosta mi lepse zvuci od F5. Zaista sam ostao zatecen. Ja se skoro pa nialo ne razumem u tehnicke strane nacina na koji sta funkcionise, ali ono sto sam cuo je ono sto znam.Dac je direktno bio vezan na amp. Tocka.Nema slika, jer mi na pamet nije palo koliko smo se zaigrali. Ovako zamisljam da forum ima smisla - da se poznajemo, trpimo, volimo, ujedamo i DELIMO. Osecam se povlascenim zbog toga. Da je prilike, a za sada je nema, sto ne znaci da je nece biti, ja organizujem da se srecemo i to da bude obicaj dobri i u dobrom cesti, brojem svih vas koji volite ljude. :shakehands:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 38
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

I, ko ti je unapred rekao šta (naj)bolje svira?!Još jednog dana da skapiraš da i AB klasa može da svira i Bog da te vidi..

chibe bre barbiko! nemam ja vremena da citam toliko slova - dovoljnoo je samo jedno A - i lakse se pamti od ostalih.. a bas ako ti se oce, ima i to da probamo, samo da te ne spopadne tuga, zbog srednjih duso :wink2:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ja se bre ne zalim ni NAD kako svira sa Tannoy-em :buehehe:

mikrori, ne znam da`l bi smeo da te zovnem.. stvarno ne znam.. ali `ocu, pa nek ide zivot, makar mi posle nudio te tannoye u zamenu za ove nacrtane EV andrmolje :shakehands::D
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

da dodam - da stvar bude cudesnija.. mislim lepsa, od zivota i ljubavi sto su mi ucinila gospoda - sve pomenute uredjaje, ceda svojih ruku dela, doneli su.. uzevsi u obzir cinjenicu da je u pojacalima zive vage bilo oko 60tak kg, stvar dobija na tezini, ukoliko iz konteksta istrgnemo sve ostalo sto je bitnije ..itd itd.. postajem tamburix, a to ne sluti na dobro :whistle2:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

chibe bre..

Promenio sam pomahnitali stabilizator na mom primerku pomenutog DAC-a ali sam ga opet samo kratko slušao pošto se igram sa mnogo zanimljivijom spravom.. http://www.diyaudio....no/#entry125948 ..AK4396 se na brzaka čini malo bolji od Lampucere ali su razlike dosta sitnije u odnosu na iste sa modifikacijama, sutra ću mu ubosti LME49720 i uporediti ih kako treba..
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

gagilice lep zvucnik, samo papnes jos po fosnu sa strane da ne strci ta horna i bombonica :good2: e da mozda i taj sonofil iza dustcapa da ofarbas u krem ko drvo i idealka :)

ma razumem ja sta ti kazes mili, ali slutim da bi i ja i fosna i horne i bombonica leteli sa terase.. zenica-azdaja je ...pa da kazemo taman joj je dosta :D

Promenio sam pomahnitali stabilizator na mom primerku pomenutog DAC-a ali sam ga opet samo kratko slušao pošto se igram sa mnogo zanimljivijom spravom.. http://www.diyaudio....no/#entry125948 ..AK4396 se na brzaka čini malo bolji od Lampucere ali su razlike dosta sitnije u odnosu na iste sa modifikacijama, sutra ću mu ubosti LME49720 i uporediti ih kako treba..

ama `odma bufferini i izuvanje...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

gde je taj Sipi nestao ? Sta je "Sipijev privezak", "A klasse, 50w" ? A1 na stereodima ? :buehehe:

ne znam mikrori..valjda se oporavlja od vatrenog briona :wild: valjda ce sutra da rekne koju :sleep1:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Tu sam ja, nego me navratili mangupi da gledam "Game of Thrones", a vazda' sam bio sucker za price o zmajevima, magijama i slicnim kerefekama, pa sam odgled'o 3 epizode u cugu... :DVatrena voda je OK, sta ima da se oporavljam - kad sam dos'o kuci sacek'o me rostilj pa sam mor'o da predjem na vino, al' mog'o bi ja da pijuckam tvoju vatrenu vodicu vazdan komotno... :lol:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Tu sam ja, nego me navratili mangupi da gledam "Game of Thrones", a vazda' sam bio sucker za price o zmajevima, magijama i slicnim kerefekama, pa sam odgled'o 3 epizode u cugu... :DVatrena voda je OK, sta ima da se oporavljam - kad sam dos'o kuci sacek'o me rostilj pa sam mor'o da predjem na vino, al' mog'o bi ja da pijuckam tvoju vatrenu vodicu vazdan komotno... :lol:

nisi prob`o ujkinu.. e to je vec klasa prefinjenog parfema.. cek samo da je se domognem.. :D
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

gde je taj Sipi nestao ? Sta je "Sipijev privezak", "A klasse, 50w" ? A1 na stereodima ? :buehehe:

:ph34r: Pssss... ...svira privezak u pič... materinu, da izvinu forumske gosn dame. :wild:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...