Jump to content

Otkinuo sam pin...


chakija

Preporučeni Komentari

Na mom shiga clonu sam otkinuo pin za digital out od lc7860.Lemio sam ranije za njega neku zicku al sam je nehostice povukao. Bash je dobrano otkinut tako da vidim samo tackicu na kucistu chipa. Ima li nade nekako doci do ovog pin-a ?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 22
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Popularni dani

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Na mom shiga clonu sam otkinuo pin za digital out od lc7860.Lemio sam ranije za njega neku zicku al sam je nehostice povukao. Bash je dobrano otkinut tako da vidim samo tackicu na kucistu chipa. Ima li nade nekako doci do ovog pin-a ?

Postavljena slika
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ne bi da se falim, ali uspeo sam da extrakujem slomljeni pin ili barem mislim da sam uspeo.Nemam dovoljno dobar fotoaparat da vam uslikam makro, ali za sada zicka stoji zalemita :character13: . Ostra britva i vr^ od shestara odradise posa. Otkrio sam taman toliko "mesa" na pinu da mogu da zalepim onu jednu malu tanku zicicu od cat5 kabela koju sam sa druge strane zalepio plastikom. Daj boze da radi ! :buehehe:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

UPRAVO ! :character13: Mislim da bi i dr. House odradio reanimaciju, iako je ovo bila operacija ravna neurohirurskom zahvatu :buehehe:

Dr. House bi prvo dobro izvređao pacijenta, potom mu rekao da simulira i folira, zatim mu rekao da je lažovčina, i to patološka, i tek kada pacijentu počne da krvari iz očiju, počeo da švrlja činjenice flomasterom na tabli... :hyper:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

moze celu liniju tako da zoveradni naslov - "po svaku cenu pobeci od realnosti i linearnosti " :character13:

Neki naslovi su jednostavno suvise pogodni za Off-topicarenje (pogotovo kad pada kisa). Znate ono: Falsifikat nije kriv-Original je prvi poceo! :hyper::buehehe:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

E, mani me jutuba ! Imas ti to u flac-u !? :buehehe: Mada, i slika ima svoje chari i poentu :hyper::hyper:

Imam ja u flac-u... Menjam za glavicu kupusa iz Futoga... Pošalji mi kupus mailom a ja ti pošaljem flac... :character13:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...