Jump to content

Piletova ostavstina


Impuls

Preporučeni Komentari

  • 4 months later...
  • Odgovora 128
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Mali update na spisak: Sony cd plejer sa rezervni laserom KSS151A prodat.Evo i slika za FlatBT preamp:- preamp FlatBT u dual mono varijanti sa vrhunskim delovima- potenciometar crni Alps ili poznat kao Black Beauty inace najtrazeniji Alps pot- izlazni chinchevi WBT 0244- ulazni chinchevi iz Kanibala, cena oko 300-400 dinara komad- selektor sa relejima- procesorska kontrola releja sa senzorom za daljinski- ukljucenje na taster sa zelenim svetlom oko tastera- 3 trafoa za odvojeno napajanje preamp i procesora- aluminijsko kuciste sa debelom prednjom plocom i vrhunskom obradom od strane Leonarda- ozicenje srebro u teflonu* napomena: XLR na zadnjoj strani nije povezan, stavljen je radi nekog buduceg upgrade-aCena po istom principu ponuda. Ako bude jako niska uzimam za pravo da stavim klasican oglas u sve za dobro Piletove porodice. Placanje takodje ide direktno njima na racun.

post-15-0-46854200-1359919334_thumb.jpg

post-15-0-19163400-1359919344_thumb.jpg

post-15-0-28909600-1359919489_thumb.jpg

post-15-0-60481200-1359919504_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 1 month later...

Ziki, moje misljenje je da je i 200 mala cena za preamp ali niko do sad nije stavio javnu ponudu pa se nije moglo ni krenuti sa ponudama. Princip prodaje Piletovih komponenti je das e proda po najvisoj ponudjenoj ceni pa imate mogucnost da ponudite ovde u temi. jose nekoliko clanova mi je slalo poruke sa pitanjem koliko trazim za preamp. Ne trazim ja, vec vi nudite onoliko koliko Vama vredi. Znam da ima zainteresovanih za preamp samo radi gotovog resenja kucista, selektora i terminala a sa mislju da se ubaci samo druga plocica koja im vec svira u losijem kucistu. U gornjem postu sam naveo samo nekoliko stavki ugradjenih u preamp i njihove cene radi orijentacije. Mogao sam staviti preamp i na oglase sa ponudjenom prodajnom cenom ali ne verujem da bi na oglasima postigao nesto jer nebrendirani uredjaji preprodavcima nemaju vrednost a jedino oni jos nesto trguju. Zato sam smatrao da bi medju samograditeljima preamp imao realniju cenu.

 

Izvolite i stavite svoju ponudu pa cemo videti ko ce za desetak dana da se raduje zvuku.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Je li neko moze da 'opise' kakav je to lampas sto se moze sastaviti od dijelova sto impuls navodi? Ja sam se zapalio za jedan lampaski preamp, obavezno balansirani, rado dual mono. Koliko posla ima da se sve to zavrsi?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Je li neko moze da 'opise' kakav je to lampas sto se moze sastaviti od dijelova sto impuls navodi? Ja sam se zapalio za jedan lampaski preamp, obavezno balansirani, rado dual mono. Koliko posla ima da se sve to zavrsi?

http://www.diyaudio.rs/topic/5197-12b4a-vs-6n30p/

 

http://www.diyaudio.rs/topic/3656-k-6n30p-cev/

 

http://www.diyaudio.rs/topic/1694-lampaski-preamp-sa-aleph-om/page-2

 

evo par tema gde se spominje na forumu a google ce izbaciti vrhunske preampe sa ovom lampom. Bane je kupio i AZ11 ispravljacice a koliko se secam uradio je i vecinu trafoa i prigusnice. Prvi odlazak u Bg cu iskoristiti da pregledam sve i postavim fotoigrafije. Sto se tice balansiranog izlaza moralo bi ici preko trafoa a za to cete vec morati pitati Barbu SStrsata

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 months later...
  • 2 months later...
  • 1 month later...

Mundorf zica sa kopijom WBT 35 evra

post-15-0-60142400-1384424771_thumb.jpg

Mundorf zica sa kopijom Van Den Hul 30 evra

post-15-0-63539200-1384424762_thumb.jpg

Originalne WBT 0680 viljuske sa ambalazom i kljucicem 70 evra

post-15-0-04877000-1384424780_thumb.jpg

post-15-0-87657800-1384424790_thumb.jpg

Ovaj put sam ja odredio cenu a Vi ponudite koliko zelite da platite. Stavio sam oglas na KP a i hocu malo da ubrzam pa cu po slobodnoj proceni odluciti kad je cena dovoljno visoka da porodica bude zadovoljna. Malo menjam pravila ali me je preamp opametio.

 

Za dan dva stavicu i fotografiju pojacala sigma sa dva para po kanalu originalnih Hitachi 2sj50 i 2sk135. Theta pojacalo treba da se isproba pa ce i ono u nekom sledecem periodu biti u ponudi.

 

Sem navedenog u ponudi i sledece:

 

Pioneer GM-X904 auto pojacalo. Znam da sad nije vreme za ovu vrstu robe ali ako nekog interesuje neka ponudi.

 

Marantz CD57 u odlicnom stanju bez daljinca. Mislim da je cena za forumase od 40 evra u redu. Elna Cerafine 4 komada kod operacionih, Elna Silmic 4 komada kao sprezni, OPA2604 dva komada operacioni. Zvuk korektan ali znatno bolji od originalnog CD57

 

Philips CD850 samo delovi. Kutija u savrsenom stanju pa ce nekom biti interesentan da za 15 evra zameni svom ljubimcu prednju plocu. transport nema a ni dobar deo elektronike. znaci kutija sa trafoom, donjom plocom, poklopcem, sjajnim nogicama. kad naslikam stavicu fotografije

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...