Jump to content

Raspberry Pi


Zen Mod

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 115
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

naravno primetioubio se za media centar , koliko sam pretrcao po k-kamaa i za stacionarni nelaptop :rofl:ma ubio se za svasta .......javlja mi se GB ............

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Мислим да треба сачекати верзију Б или чак неку следећу, у којима се најављује додавање WiFi, још USB портова, гигабитног LANa, SPDIFa, подршке за WINE, и неко кућиште... што ће повећати практичну примену као медиа центра.

Уређај је интересантан, и невероватно да оволицни уређај може да пуста BlueRay видео материјал а и да се користи као комплетан компјутер под Федором.

http://www.raspberrypi.org/faqs

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Zabavna je igrackica, i meni pada na um medija centar + bazicna PC funkcionalnost.Taman dok prodje guzva oko prve velike narudzbine, sledeci model, sa ispeglanim bug-ovima je nas - cenim na jesen...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

B ima 2 USB portamouse , keyboard mogu preko usb huba ili ono integrisano (keyboard sa integrisanim hubom) ; mozda bi mogao i externii hard tu ?USB to DAC na drugi USB portvidoja na HDMI100MB mreza pokriva sve sto treba od formatane vidim da najaavljuju neku sledecu iteraciju ........ ili gresim ?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Bice sigurno izmena kad stignu korisnicki izvestaji od prvih 100.000 komada koji ce biti poslani u junu. I u videu covek trazi da se ljudi obrate za zahtevima/komentarima...

pretpostavljas da ce biti resivo update-om firmware-a ili mislis na harrdware ?cini mi se da rekose da je postavljen plafon kostanja sprave , s obzirom da je charity glavna svrha projekta
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ma ima gotovo za sitne pare. Linux mašinica sa svime. Još i radi i skutijana i može IR remote a i preko androida.  Bilo za 47€ u  Holandiji i nikog nisam našao da mi dobavi. Sad je skočilo na 100€.Netgear NEO TV 350  i 550.  Ima i SATA i 2- 3 USBa i TOSLINK i radi HighRes flacovehttp://www.broadbandbuyer.co.uk/images/products/NETGEAR/NTV350-IMG1.gifA i apple TV je tu otprilike sa cenom

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pretpostavljas da ce biti resivo update-om firmware-a ili mislis na harrdware ?cini mi se da rekose da je postavljen plafon kostanja sprave , s obzirom da je charity glavna svrha projekta

Mislim da ce ta cena moci da opstane i sa bogatijim hardware-om ako prodaja krene pa druga tura bude na milionskom nivou - na takve kolicine svi u lancu mogu malo da spuste cenu a opet da ostanu dobri...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...