Jump to content

Мас(т)на продукција


Preporučeni Komentari

....čini mi se da sam ja možda ponajbolje razumeo na šta misliš.... možda zato što sam basista... :D i sve vreme obraćam pažnju nabas i kako on zvuči u sklopu s bubnjem... i palim se na dobru produkciju, ne volim minimalizam...osim ako je baš dobro "audiofilski" odradjen...uglavnom kapiram da ti ipak misliš na novu, dosta moderniju produkciju, do te mere ispeglanu tj overproduced kako smo je već krstili, mahom elektronsku muziku... gitara s distorzijom može ali rdž-dž-dž-scooped-mid, ...može i akustika ali uz overproduced kontrabas i neki elektro beat u pozadini, generalno srednji tonovi povučeni daleko unazad.... atmosfera mora biti mračna i napaljena kao u mračnom zadimljenom klubu... Nemam pojma, meni je ovo OK i dosta "masno":

http://www.youtube.com/watch?v=3RfXy7yYjsQ

http://www.youtube.com/watch?v=ygw2zmEVsvc&feature=related

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 42
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

....čini mi se da sam ja možda ponajbolje razumeo na šta misliš.... možda zato što sam basista... :D i sve vreme obraćam pažnju nabas i kako on zvuči u sklopu s bubnjem... i palim se na dobru produkciju, ne volim minimalizam...osim ako je baš dobro "audiofilski" odradjen...uglavnom kapiram da ti ipak misliš na novu, dosta moderniju produkciju, do te mere ispeglanu tj overproduced kako smo je već krstili, mahom elektronsku muziku... gitara s distorzijom može ali rdž-dž-dž-scooped-mid, ...može i akustika ali uz overproduced kontrabas i neki elektro beat u pozadini, generalno srednji tonovi povučeni daleko unazad.... atmosfera mora biti mračna i napaljena kao u mračnom zadimljenom klubu... Nemam pojma, meni je ovo OK i dosta "masno":

Ооо колега!!Нема шта, види се како се басисти међусобно слажу и разумеју! :respect:Ево, ово је за мене мало замашћено
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pošto vidim da se ovde kao masna muzika predlažu neke apoakliptična satan-fakin'-blad sranja, ja ću biti maaalko drugačiji i predložiti bilo šta iz putumayo produkcije, zatim austijski wolf records, pomenuti tonny joe white i leonard cohen, naročito albumi ten new songs i ovaj poslednji

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

da si samo jedan smajli stavio .....nema granica ljudskoj neobavestenosti , ali prvenstveno nekulturisledeci put kad za nesto sto ja napisem kazes da je sranje zakucacu ti warn statusleci se negde drugde a ne ovde

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

da si samo jedan smajli stavio .....

nema granica ljudskoj neobavestenosti , ali prvenstveno nekulturi

sledeci put kad za nesto sto ja napisem kazes da je sranje zakucacu ti warn status

leci se negde drugde a ne ovde

sorry, o ti veliki, velicanstveni i bezgresni... :respect: :respect: :respect:

:msn-rofl:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

OFF po meni najlepša bas deonica ....inače nema muzike bez bas gitare

.... možda zato što sam basista... :D i sve vreme obraćam pažnju nabas i kako on zvuči u sklopu s bubnjem...

Колеге, на овај бас сам налетео. Није масно, али бас ми се баш свиџа ;)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

A sad, ko se seća ove grupe i albuma s početka 90-tih?

Senser - No Comply (album Stacked Up) preporučujem nabavku albuma. Kome se sviđao Rage Against The Machine....po meni, ovo je još (dosta) bolje. Grupa formirana krajem 80-tih, pre svojih kolega iz USA. Angažovani textovi. Vođa ove terorističke družine :lol:Heitham Al-Sayed — vocals.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...