Jump to content

Zorin OS


stein

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 58
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

I ko ce prvi da proba? :)

Koliko vidim to je Ubuntu sa izmenjenim look-om namenjen za lakše odvikavanje... Dakle, pošto (recimo) dobro poznajem kako radi Ubuntu engine, izgled mi je nimalo važan, onda i nemam šta da (is)probavam... ;) Radije ću da ostanem na original-u nego da se igram sa nečim što bi trebalo da liči na nešto od čega sam se (uspešno) odvikao... Naravno, to je moje ( i samo moje) mišljenje...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 1 month later...

probao sam ga ...

Ubuntu je iznutra... i to natty - nema mogucnost da se odradi distrib upgrade -posto je gnome osnova koja se potire na novim verzijama- cak se i posle obicnog full upgrade-a raspadne ZorinOs izgled :whiteflag:

Verovatno ce i oni i Mint da predju na Debilijan koji nema Unity - a Ubuntu je namerno otisao sa gnome iz tih razloga .

Sto se tice orginal Ubuntu last versions - alergican sam na Unity -kao i vecina Gnomovaca- pa cu da ga preskocim - ako bas moram idem sa KDE

a i Kubuntu - KDE4 ima bagove zesce... najbolje mi izgleda 11.10 sa Trinity - http://www.trinityde...nstallation.php

U zadnje vreme sam se zaglibio sa CentOs-om - kako god okrenes svi imaju prednosti i mane...cinculiranje :buehehe:

a Windows je tek katastrifa - ova osmica je zivi blam :notthinking:

Mislim da cu da kuci da se zabodem na MAC Os prvo treba da odradim Hackintosh :boast:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

probao sam ga ...

Ubuntu je iznutra... i to natty - nema mogucnost da se odradi distrib upgrade -posto je gnome osnova koja se potire na novim verzijama- cak se i posle obicnog full upgrade-a raspadne ZorinOs izgled :whiteflag:

Verovatno ce i oni i Mint da predju na Debilijan koji nema Unity - a Ubuntu je namerno otisao sa gnome iz tih razloga .

Sto se tice orginal Ubuntu last versions - alergican sam na Unity -kao i vecina Gnomovaca- pa cu da ga preskocim - ako bas moram idem sa KDE

a i Kubuntu - KDE4 ima bagove zesce... najbolje mi izgleda 11.10 sa Trinity - http://www.trinityde...nstallation.php

U zadnje vreme sam se zaglibio sa CentOs-om - kako god okrenes svi imaju prednosti i mane...cinculiranje :buehehe:

a Windows je tek katastrifa - ova osmica je zivi blam :notthinking:

Mislim da cu da kuci da se zabodem na MAC Os prvo treba da odradim Hackintosh :boast:

ajde probaj pa daj misljenje i kompatibilan harware.. ranije sam probavao, ali nikako i uspevao da ga instaliram.. no, sta velis za Suse?
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

probao sam ga ...

ajde probaj pa daj misljenje i kompatibilan harware.. ranije sam probavao, ali nikako i uspevao da ga instaliram.. no, sta velis za Suse?

Šta da proba?
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

...U zadnje vreme sam se zaglibio sa CentOs-om - kako god okrenes svi imaju prednosti i mane...cinculiranje :buehehe:a Windows je tek katastrifa - ova osmica je zivi blam :notthinking:Mislim da cu da kuci da se zabodem na MAC Os prvo treba da odradim Hackintosh :boast:

Ja sam bio uporan korisnik Gnome 3.x na Fedorama. Slučajno sam probao CentOS i legao je odlično upravo zbog toga što koristi staru Gnome 2.x seriju. To mi je promenilo mišljenje u to da Gnome 3 možda ipak nije korak u dobrom pravcu.A o utiscima o Windows Osam neću ni da pričam... :icon9:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

hackintosh .. na njega sam mislio

ја, да имам драјвере за моју звчну картицу, ставио би га.има само једна ствар која ми се не свиђа код њега. А то је да ми се тотално не свиђа то да ми неки тамо хакери хакују МакОС убацују му скрипте и штатијазнам шта још и оспособе га за РС. Мислим, ко зна шта су све убацили унутра....А чини ми се да сам начуо да, након што је Apple прешао на РС архитектуру, да у ствари никаква хаковања у инсталацији MacOS-а нису потребна више - да се може купити легално и инсталирати на РС.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pravim svoju distribuciju baziranu na zadnjem Zorin OS-u - jos slicniju Win7 - perverzija - jos neke detalje da sredim i kacim distro ovde na server :phil_04:

Mikorin OS...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...