Jump to content

STA SAD!!! Gde naci muziku i filmove


Shoba

Preporučeni Komentari

Posto su zapadnjaci odlucili da ubrzaju novi svetski poredak nametanja feudalizma i ubijanja prava, najvise se osetilo tamo gde je bilo najvise slobode "internet". Posto su moji omiljeni sajtovi ukinuti ili dobrovoljno ugaseni, nemam vise odakle da skidam FLAC ni filmove. Da li zna neko neki sajt za skidanje istih.P.S predlazem da otvorimo sajt na nekom ruskom serveru i da tamo uploadujemo, da svako moze od nas da se i dalje obrazuje kvalitetnom muzikom.HVALA

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 32
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Cccc.....nelegalno si "svlačio" filmove i muziku?? A kum se dela autorska prava, nesrećo piratska?Ja bih tebi zakačio narukvicu, pa da izdržavaš kaznu u nekom piratskom zalivu.

Ma, provokator!Čeka da neko lane.Znam gde ima, samo ne smem da kažem. Jedino ako me muče...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Posto su zapadnjaci odlucili da ubrzaju novi svetski poredak nametanja feudalizma i ubijanja prava, najvise se osetilo tamo gde je bilo najvise slobode "internet". Posto su moji omiljeni sajtovi ukinuti ili dobrovoljno ugaseni, nemam vise odakle da skidam FLAC ni filmove. Da li zna neko neki sajt za skidanje istih.P.S predlazem da otvorimo sajt na nekom ruskom serveru i da tamo uploadujemo, da svako moze od nas da se i dalje obrazuje kvalitetnom muzikom.HVALA

http://losslessjazz.net/http://rutracker.org/forum/index.php
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Cccc.....nelegalno si "svlačio" filmove i muziku?? A kum se dela autorska prava, nesrećo piratska?Ja bih tebi zakačio narukvicu, pa da izdržavaš kaznu u nekom piratskom zalivu.

Cap Jack Sparrow on your service
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pa ne znam, avax radi, mada je rapid usporio a neke su pogasili, dok se drugi pojavljuju i tako u krug. ma nema šanse da pobede.demonoid takođe fino radi, ali je slabiji sa izborom muzikeahashare je kralj za filmove i radi sasvim normalnoemule (hqshare)...klasika,ali je problematičan sa starijim fajlovima

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Filmovi i serije nisu problem. Ima ih na torentima k'o sodera. Hi-res muzika se tamo teze nalazi, zato sam okacio link na avax. Mrtvih linkova ce biti sve vise, al' vidim snalaze se ljudi, prate situaciju pa kace na sajtove koji rade.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Imam ja! preko 1TB skinuto sa avax,....razmisljano za crne dane...

ja imam kolegu koji u soškama ima 14tb, tako da, što se mene tiče, mogu da gase internet
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Guest
Ova tema je za sada zaključana i nisu omogućeni budući odgovori.
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...