Jump to content

BB-BJ2


bata bane

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 356
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

  • 3 nedelje kasnije...

A dragi moji, WORK IS IN PROGRES, a fotki nema jer se radi na finalnoj masinskoj obradi... :wink2:Taman da priupitam gde u Bg mogu da uradim plastifikaciju...crniu fino-zrnastu, naravno da znate da ce lepo da urade....svako iskustvo ili savet primam.Ploce donja gornja zadnja idu na plastifikaciju, a hladnjaci na eloksazu :oke:A sto se tice provokacija....ima izreka...naljutio se zec na planinu....bar tako kazu moje selo :buehehe::drinks:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

A dragi moji, WORK IS IN PROGRES, a fotki nema jer se radi na finalnoj masinskoj obradi... :wink2:Taman da priupitam gde u Bg mogu da uradim plastifikaciju...crniu fino-zrnastu, naravno da znate da ce lepo da urade....svako iskustvo ili savet primam.Ploce donja gornja zadnja idu na plastifikaciju, a hladnjaci na eloksazu :oke::drinks:

Za eloksažu u crno pitaj Leonarda.Za ostalo Ston Cold-a.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Taman da priupitam gde u Bg mogu da uradim plastifikaciju...crniu fino-zrnastu, naravno da znate da ce lepo da urade....svako iskustvo ili savet primam. :drinks:

Plastifikacija 0641114220 Dragan Kecman. Radnja mu je na Voždovcu kod Pere ždere i okretnice tramvaja.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Plastifikacija 0641114220 Dragan Kecman. Radnja mu je na Voždovcu kod Pere ždere i okretnice tramvaja.

Jesi vec nesto radio kod njega, ako radi jos i vikendom ...dobitna kombinacija :wink2:Dobio sam info, da su nosacui napajanja gotovi kao i noseca ploca za trafoe.Ostalo j da se smisli idejno resenje za prednju plocu. Primam sve sugestije. Moja zamisao je bila neka drvena ploca od jedno 2-3cm sa Al aplikacijom po sedini sa nekom sarom ili logom.Ako imate neke slicke bacite pa da razmotrimo :oke::drinks:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Jesi vec nesto radio kod njega, ako radi jos i vikendom ...dobitna kombinacija :wink2:.....................

Neke plehove od dva CD-a i plastificirao mi je bajk koji sam pravio, Bilo je urađeno odlično ali ni za kog ne garantujem 100 posto da će svaki put uraditi odlično. Zato svuda platiš po urađenom poslu, a ne pre :)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ima kecman i u zemunu.sad, možda je batajnički drum predaleko al je s'ovu stranu save pa kome zgodnohttp://www.plastifikacija.rs/

Cika Gujo, hvala na savetu, sutra zorom idem put Bataje....A danaske popodne svratih nam do naseg renesansnog majstora i onako preko ramen, u prolazu ugledah neko cudo....kad ono moje :wink2:A sad slike.... :oke: Sedim, gledam i razmisljam sta dalje :whistle2: i joskice....ko zna sta to znaci...dobije pivo.. :wink2:post-62-0-82926400-1331661585_thumb.jpg post-62-0-96200200-1331661625_thumb.jpg post-62-0-27139800-1331661657_thumb.jpg post-62-0-86142500-1331661731_thumb.jpg post-62-0-40744400-1331661772_thumb.jpgpost-62-0-40638200-1331661676_thumb.jpg post-62-0-15942200-1331661701_thumb.jpg post-62-0-30471100-1331661799_thumb.jpg :whistle2::guitarplayer:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

limici na diodice ne skodu

Molim da udje u zapisnik primedba, gospodina administratora....ali ako ste primetili vratio bih se na sliku iz posta 44 u kome se jasno vidi mali L profili koji vire sa prednje ploce. Na svakom L profilu postoje po 4 rupice za koji ce se montirati diodice. Diodice na plocicama su samo radi estetskog dozivljaja :wink2::drinks:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...