Jump to content

Silicon chip 20W Class A


Glogov_Kolac

Preporučeni Komentari

Sad vidim da si ti u stvari samo bio odusevljen mogucnoscu dobijanja plocice za amp - trebao si prosto tako da napises a ne da izgleda kao da zameces patkometrijsku kavgu (taj post sa presisavanjem strasno lici na poznati stil sa komisijskog foruma pa sam tako i reagovao).Dakle, kao i u vecini slucajeva, nesporazum i nejasno izrazavanje su uzrok sukoba - vidim iz tvoje reakcije da si se nasao uvredjen, te s toga molim za izvinjenje jer je sad jasno da ti startna namera nije bila zla.

Ma jok, zasto bi ja zapocinjao kavgu. I tebe i zena i dvv samo znam kroz moj hobi. Nikoga ni sa ovog ni sa drugog foruma ne poznajem licno. I nisam se nasao uvredjenim samo sam odgovorio na tvoj post.A vec sam rekao, reagovao sam na dvv ponudu da odradi plocicu. Meni je to hobi i jednostavno sam kolekcionar.Da sad forumasi ne steknu ponovo neku drugu sliku, ovaj scope stalno nesto ovo-ono, evo i jos nesto. Trenutno imam 50 plocica za Thetu i 160 sa FlatBT predpojacalo. Ko god dobije Borinu saglasnost ja mu poklanjam par plocica. Vec vidim da pile vice neeeeeeee, a Bora "Pa ovaj je l.d :rolleyes: ". Ali sto da ne? Pa Nova Godina je, neko mora biti i deda Mraz.Forum je za zabavu a bez poklona nema zabave. :buehehe:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 79
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

lep gest - nema sta ...... kamo srece da se nadje bar 5 pocetnika koji bi poklonom krenuli ........ ne bi bilo zgoreg da - ako i dalje ostanes pri ideji - otvoris poseban thread (mozda - zakljucan - kao obavestenje ) , pa neka ti se zainteresovani jave .da bih podrzao ideju - i da ti pomognem - sve sto ide za Srbiju -posalji meni jednim paketicem , a ja cu obaviti/finansirati pojedinacne dostave ovde . :buehehe::rolleyes:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Old Shatterhand , Old Surehand , razni Greenhorni :rolleyes: , e za "Wable" varijantu/lika - ozbiljno ne mogu da se setim

To je onaj što je u biti bio OK lik, ali se nešto zamjerio Old Sharehandu i Winnetou-u,pa je skončao groznom smrću u nekom raskalanom drvetu- indijanska osveta!
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Hvala, za info. Nisam znao da je on.

Scope, nisam bio sarkastičan ni prema tebi ni prema gospodinu D. Veselinoviću! Stvarno sam mislio da ne znaš tko je iza nadimka dvv. Ne znam osobno čovjeka, ali njegov stil pisanja i objašnjavanja fenomena u pojačivačkoj tehnici mnoge, bez pretjerivanja, ostavlja bez daha! Rijetko ćeš naći nekoga da sa toliko uvjerenja i strasti iznosi svoje znanje.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Scope, nisam bio sarkastičan ni prema tebi ni prema gospodinu D. Veselinoviću! Stvarno sam mislio da ne znaš tko je iza nadimka dvv. Ne znam osobno čovjeka, ali njegov stil pisanja i objašnjavanja fenomena u pojačivačkoj tehnici mnoge, bez pretjerivanja, ostavlja bez daha! Rijetko ćeš naći nekoga da sa toliko uvjerenja i strasti iznosi svoje znanje.

Ma sta je ovo danas. Svi me pogresno shvataju. Stvarno nisam znao ko je iza DVV. Pokusao sam da budem kratak i da ti se zahvalim za info. Ja stvarno nikoga ne poznajem licno vec samo sa foruma. Vec sam objasnio moje razloge.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ma sta je ovo danas. Svi me pogresno shvataju. Stvarno nisam znao ko je iza DVV. Pokusao sam da budem kratak i da ti se zahvalim za info. Ja stvarno nikoga ne poznajem licno vec samo sa foruma. Vec sam objasnio moje razloge.

Ma, sigurno nije do tebe! Bez zajebancije- za današnji horoskop mi je pisalo da bolje da izbjegavam društvo!!! Rijetko kad pogode, al' za današnji- Alal im vera! Pitam se zašto ne mogu biti u pravu kad napišu nešto dobro? angry7: :buehehe: Bolje da ne objašnjavam dalje jer tko zna kako se još može zakomplicirati!Scope, :rolleyes: !!!
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ma u pitanju je neki jednostavan pojačavač, ima sasvim pristojne tehn. karakteristike, ali svejedno...nešto tu ne štima...ne sviđa nam se zvuk, pa će da ga rastavimo, poboljšamo i sastavimo kao što je i dr. Frankenstein sastavio svoje čudovište :rolleyes:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ma da mi je samo da nađem onog batliju što opisa smisao trazistora, evo već pola sata menjam žice po jednom 2SC5200, te baterija ovde a slušalica onde, ali neće da ufati MFM ni pod razno. A ja se taman ponadao da će da fata sve stanice sem železničke. :rolleyes: Momci, od srca vam hvala na toplom dočeku. Nisam siguran da sam ga zaslužio, ali ću se svakako potruditi da opravdam poverenje.Ko zna već zna, ko ne zna, sada će saznati, red je da budete upoznati - nije me bilo dugo maltene bilo gde jer sam se bavio montiranjem sopstvene firme. Od osnivanja, do inicijalnog lagera, preko nabavke laboratorije do organizacije proizvodnje. Posle, kada sam je postavio, bavio sam se prodajom i peglanjem grešaka i propusta.Iz medija sam se, posle 15 godina rada po časopisima, jedne knjiga izdate i rasprodate u dva tiraža, tri sezone na TV Art i RTV Politika, 3 sezone na Top FM sa emisijom o audio tehnici "Bez izobličenja" (sajt Zero Distortion), itd, povukao jer je to postalo do te mere prljavo i zagađeno podmićivanjem i lažima, da sam shvatio da u stvari nemam izbora. Jer, koliko dugo mogu da pričam u takvom društvu da ja lično nisam takav, a da mi ljudi veruju? Ne dugo. Onda je bolje otići.Moj sajt možete pogledati na http://www.dezorel.com . Stara verzija, biće potpuno nova, jer ima i potpuno novih proizvoda, na postojeća tri stiže ravno 6 novih, od toga tri varijacije na temu, a tri 100% nova.Pošto se bavim problematikom filtriranja mreže, jasno je da zbog očiglednog sukoba interesa ja neću komentarisati bilo čiji sličan proizvod, mogu samo da pričam o šumu i đubretu u mreži uopšteno, odakle, kako, zašto, itd. A vas molim da me ne dovodite u neprijatnu situaciju sa pitanjima oko filtriranja mrežnog napona putem samostalnih filtera, jer se time bavim, pa da me ne gurnete u pomenuti sukob interesa, ili da me ne dovedete u neprijatnu situaciju da moram da vas odbijem. Izvori napajanja su OK.I da se razumemo, nisam ja nikakva legenda, ja sam samo čovek koji je oduvek radio samostalno jer iznad svega cenim sopstvenu slobodu delovanja i govora, nikada po firmama, a sarađivao sam kao spoljni saradnik sa firmama kakvih u ovoj zemlji nema. Voleo sam i volim moj posao, audiom se bavim još kao klinac od 11 godina, 1964 sam drpio mom tati njegov Uher 4000 report za koji je on pogrešno verovao da ga je kupio sebi, pa opet Uher, ovaj put Royal de Luxe 1970, sa sve Dual 1019 gramofonom, a nakon toga, sve sam kupio sam sebi iz sopstvenih prihoda. Dakle, ja sam vam jedan bajati matorac koji se i danas klinački raduje kada napravi nešto što lepo radi, ili kupi neki vintage komad Marantz-a ili Sony-ja, strogo pre 1980. Sada iživljavam ondašnje želje. Prvi DIY po tuđoj šemi mi je iz 1975. godine, a prvi sopstveni projekat iz 1980. Sada radim skoro isključivo sopstvene projekte, radim ih čistog zadovoljstva i izazova i ništa mi ne smeta (čak naprotiv!) ako ih i neko drugi napravi. Imam jasan stav da se na korektno postavljeno pitanje mora na isti način odgovoriti.Ovde sam iz više razloga, ali jedan ću posebno da izdvojim. Kao stari ljubitelj DIY, jako dobro znam da se kod kuće može napraviti uređaj koji je po kvalitetu jednak ili bolji od kupovnog, sem naravno za seksi pakovanje, "uzvišenu" etiketu i po astronomskoj ceni. Dakle, tu sam pre svega da vas ohrabrim i ako mogu, poguram i potpomognem.Drugi razlog je taj što ste vi svi ovde "Star Trek: The Next Generation". Od vas ovde treba da poniknu oni koji će nastaviti dalje iza nas, prve generacije. Ne samo odavde, ali uglavnom odavde. Jeste ova naša Srbija prljava, ružna i zla sada, ali neće večno tako, a onda će doći vaše vreme. I tu mogu da vam pomgnem, da vas što bolje pripremim za to što dolazi i koliko je to uopšte do mene, a sigurno samo i tačno onoliko koliko vi to želite. Uz malo sreće, među vama se sada nalazi neki novi Milanče Karan (svih 2.09 m i 160 kg nasmejanog istog), neki novi Kosta Korato, ili Dragan Šolaja, ili Aca Ribon, ovaj ili onaj.Toliko. Sada svi lepo stavite u svoje CD čitače CD Enigme, onaj prvi, 1990, skočite na pesmu broj 2, na 2:07 i oni će vam lepo otpevati, između jezuitskih latinskih strofa, na pravoslavnom srpskom: "Sviće, sviće, tek što nije". :buehehe:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...