Jump to content

Fostex BLH


Chakey

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 79
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Sve zavisi sta hoces od zvucnika, fe166 svira lepo ali mu fali malo basa, sto je i normalno za zvucnik od 15cm a 206e ima i basa dovoljno mada bez phase plugg-a ima malo prejake visoke, e sad stvar je u kompromisu u pogledu velicine kutije 206 automatski trazi vecu, sigma modeli su kako ljudi kazu bolji ali nisam cuo pa ne znam, a ova predhodna 2 posedujem oba. 206e slusa drugar na 2A3 SE pojacavacu i zvuci samo tako, cuo je kolega leonardo.pritom fe166e sam narucio iz nemacke preko prijateljice i kostao me komad oko 85e , fe206e sam nabavio davno iz kanade i tada su me odrali na carini ali ne znam tacno koliko je izasao.Pozzto je naruceno preko ovog sajtahttp://www.lautsprechershop.de/english/index_hifi.htm

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Sve u svemu, odlucih ipak da ne kupim Fostexe, danas sam opet otisao tamo i gledam ja njih, gledaju oni mene i nekako zakljucih da ipak nismo jedno za drugo! Ovo je bila romansirana prica o kupovini Fostexa. Salu na stranu, kad zdravije razmislim koji ce mi ... Nesto mi se ne mlati sa hornama...Pozdrav.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Sonido SWR200A-8Alnico , nema phase plug ( pa ne mozes probusiti sise na iste ), volja ti u Onken kabinetic , volja ti u ML TQWT ( piramida samostojeca ,nisu preveliki gabariti ) svi nacrti nabavljivi - Onken od proizvodjaca , za TQWT od Mighty ZM-a :blush:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Sve u svemu, odlucih ipak da ne kupim Fostexe, danas sam opet otisao tamo i gledam ja njih, gledaju oni mene i nekako zakljucih da ipak nismo jedno za drugo! Ovo je bila romansirana prica o kupovini Fostexa. Salu na stranu, kad zdravije razmislim koji ce mi ... Nesto mi se ne mlati sa hornama...Pozdrav.

Ја хорне обожавам!Ајде кажи колико ти стоји дуго материјал за кутије са ЕИ драјверима , јел има једно 10 година ?  :blush:дискО_Сту
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

E moj Leo da znas koliko si u pravu!!! Juce da bi proslavili uspesno okoncanje posla odemo u pab i zveknemo nas 4 po dve runde piva... sunce ti kalajisano, skoro nisam stuko 8 piva u kracem vremenu (3 sata). Jutros glava ko Velika Britanija, sve sam usi odro od ragastova na vratima. Sto se tice EI Naisusa skrpicu ih ja vec jednom...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

E, jes' Vam danas dan. Prvo Stein-a ne razumem šta piše, posle ovu matematiku, nikako..."zveknemo nas 4 po dve runde piva... sunce ti kalajisano, skoro nisam stuko 8 piva"Možda sam, ja, danas, a i šire, jednostavno, glup ...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Any comments on Finel Audi Epsilon with Monacor driver...? Jel' ZoranBG u pravu kada ih hvali...? Moram priznati da mi se dopada kako izgleda kutija iznutra... Znam da su mišljenja o FR podeljena. Pošto izbor muzike koju slušam dozvoljava mane FR koje se navode, zanima me, kako pristalice FR gledaju na ovaj proizvod...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Nema ih na Finel-ovom site-u, ima ih u najnovijem broju Hi-Files-a. Nije test-irao u stanu, išao im je u sedište... Moram da mu pošaljem PP, da vidim...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ovako - nemoj da shvatas sveobavezno i istinito ali - sve sto sam cuo od monacora je bila donja srednja klasa ;dobar sajt za proucavanje , gde se mogu videti i neke veze sa Teslom , ako se ne varam ......http://www.spectrumaudio.de/index.htmlzakljucak - FR zvucnik donje klase bas i ne sluzi na cast principu i samo cini negativnu reklamu istome disclaimer - sasvim moguce da gresim i da se radi o paznje vrednom primerku saznaj oznaku drivera , pa cemo vise znati i bez slusanja .....

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 1 year later...

Stvarno bi bilo vreme da zavrsim ovu kutiju, dobio sam pre par dana nekoliko mikrofonskih kapisla panasonic wm-61 a imam i arta program pa cu da snimim karakteristike, ostalo je da podesim velicinu komore iza zvucnika posto po jedna bocna strana nije zalepljenapa da vidim da li treba mozda dodati neki filter na red sa zvucnikom ili sta vecpitao sam kolegu lukaluka za savet oko furniranja, nadam se da cu dobiti neki savet, inace imam da vezbam furniranje na nekom subwooferom za kola tako da nije problem ako nesto zabrljam

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ako baš ne moraš da zaobljavaš ivice biće ti dosta lakše za furniranje ako nemaš iskustva.A eventualno ako te 90 stepeni baš nervira obori prednje ivice ravnim frezerom za 45 stepeni pa ćeš imati malu ravnu površinu za furniranje koju uradiš sa malom trakom, to nije komplikovano a daleko je lakše od zaobljene ivice.Da li si planirao da radiš furniranje sa peglom?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...