Jump to content

Gov 't Mule


Preporučeni Komentari

Као у под наслову стварно вреди имати у колекцији макар један диск.

Оснивач, бивши гитариста Алмана, Warren Haynes  .  :character13:

У осталом има и ово: http://www.mule.net/...and/warren.html

Мени најомиљенији концерт  поводом смрти басисте.

И наравно:

[url="

Ма послушајте све ако имате могућности!  :buehehe:

стоН_Колд

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 24
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Већ сам помислио да то нико није слушао, сад ми лакше!Још како вреди, само ипак треба волети такву музику!С обзиром да је најезда свакојаке музике, и квалитета :character13:.стоН_Колд

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Већ сам помислио да то нико није слушао, сад ми лакше!Још како вреди, само ипак треба волети такву музику!С обзиром да је најезда свакојаке музике, и квалитета :character13:.стоН_Колд

Одлични су они, подржавам препоруку из све снаге :buehehe:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 6 months later...

Већ сам помислио да то нико није слушао, сад ми лакше!Још како вреди, само ипак треба волети такву музику!С обзиром да је најезда свакојаке музике, и квалитета :connie_nutzo:.стоН_Колд

"Bogovi" su mi naklonili koncert Gov't Mule u Beču 10.11.09.Bilo je odlično, mada je Warren delovao pomalo odsutan (možda je on stalno takav?), vokal i gitara bili su mu odlični, a i bend. :good2:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

"Bogovi" su mi naklonili koncert Gov't Mule u Beču 10.11.09.Bilo je odlično, mada je Warren delovao pomalo odsutan (možda je on stalno takav?), vokal i gitara bili su mu odlični, a i bend. :connie_nutzo:

Знам за концерт, другар ми је препричавао док нисмо сабили пола гајбе пива! :good2:.дискО_Сту
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ево мало детаља у вези концерта у Бечу.Дешавање се одвијало у ВУК хали : http://www.wuk.at/Иначе ВУК није ништа већи од главне сале СКЦ-а.Карта је коштала 30 Евра и 5 Евра донација за борбу против рака дојке!Концерт је трајао 2 сата:Први блок 45 минПауза 15 минДруги блок 60 мин.О звуку нећу писати, наравно јер би било безвредно :buehehe:.дискО_Сту

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pocelo spustanje sa avaxa, pa cemo videti vredi li stoja volim juznjacki rok, ali recimo, derek traks mi se nije svideo, iako sam ga dobio kao preporuku sa vise strananije mi se svideo ni kad je svirao sa almanimanekako je klinicki cist, vidi se da vezba deset sati dnevno, ali je to meni dosadno

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

he-he...stara rokerska gardaajd kazi, koliku si kosu imao krajem sedamdesetih i pocetkom osamdesetih?'81-82. ne racunamo, bili smo u vojsci

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...