Jump to content

Horn kutija - Da, ali koja


sp300b

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 49
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

i gresis i ne gresis ..... bolje sto vece ...... ali znam kako ti je ograniceno za sada ......mislim - i stojim iza toga da valja birati izmedju dva Aion-a - cetvrtastog i pravog .......

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

mislim - i stojim iza toga da valja birati izmedju dva Aion-a - cetvrtastog i pravog ...

I meni se čini da bi, bar što se tiče zvuka, Aion mogao biti bolje rešenje od Hedlunda; pogotovo što je kod Hedlunda zvučnik prilično visoko postavljen i stoga bi ih trebalo slušati sa malo veće udaljenosti(ili sa barske stolice :assshake: ) ... dakle nije predviđen za male prostore.Nego Sale, imate li neke slike Igorovog Aion-a; on bi trebao da ima onaj četvrtasti(ili prototip), ako sam dobro razumeo ? Inače, one double mouth horne su mi bile interesantne prvensveno zbog malog prostora kojeg zauzimaju; tlocrt im nije veći od Mau XII. :bomb:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Fala vi :assshake: Slobo, a šta bi sa SFR-144 ? Nisu se pokazali, il' te možda poseta Davoru uverila da to može i mnogo bolje, pa si rešio da pređeš na SFR-200 ?:bomb:

Nema na sta.SFR-144 sviraju i to super.Medjutim, ima se (moze se) i SFR200 od pre nekoliko (3) meseci, pa se sad postavlja pitanje sta sa njima. Nije frka, ali eto posle 3 meseca, poceo sam malo da razmisljam i na tu temu.I naravno ocekujem pomoc iskusnijih u FR oblasti. Sve u svemu izgleda bitka ce da se vodi izmendju Aion-a i Hedlund-a.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Nema na sta.

SFR-144 sviraju i to super.

Medjutim, ima se (moze se) i SFR200 od pre nekoliko (3) meseci,

Како време брзо лети

pa se sad postavlja pitanje sta sa njima.

има оних који знају

Nije frka, ali eto posle 3 meseca, poceo sam malo da razmisljam i na tu temu.

I naravno ocekujem pomoc iskusnijih u FR oblasti. Sve u svemu izgleda bitka ce da se vodi izmendju Aion-a i Hedlund-a.

Нисам нешто искусан у ФР убласти, али кад узмем чекић што тада закуцавам. :assshake:

У сваком случају ту сам да навијам и бодрим

:bomb:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

sp,ako te ne mrzi, pokupiš hedlunde za vikend (ovaj ili neki drugi-svejedno), odneseš ih za Kapital Siti , smisliš im neke držalje, uturiš sonido, eventualno francuske fulrejdžere sa crvenom korpom (hint: ZM) ako ti se dopadnu, ostanu uz neku razumnu nadoknadu kod tebe, ako ne, vratiš ih u beckerek, da ih još jedno godinu-dve smirglam, etc... ?slike videti na http://www.hifi-forumi.com/forum/viewtopic.php?f=21&t=8139&p=105199&hilit=hedlund+lowther#p105199

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

sp,ako te ne mrzi, pokupiš hedlunde za vikend (ovaj ili neki drugi-svejedno), odneseš ih za Kapital Siti , smisliš im neke držalje, uturiš sonido, eventualno francuske fulrejdžere sa crvenom korpom (hint: ZM) ako ti se dopadnu, ostanu uz neku razumnu nadoknadu kod tebe, ako ne, vratiš ih u beckerek, da ih još jedno godinu-dve smirglam, etc... ?slike videti na http://www.hifi-foru...lowther#p105199

:assshake: Drzim te za rec. Cujemo se !
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Нисам нешто искусан у ФР убласти, али кад узмем чекић што тада закуцавам. :assshake:У сваком случају ту сам да навијам и бодрим:bomb:

Komso, postujem dobru volju :bomb:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...