Jump to content

Nisam pametan


stein

Preporučeni Komentari

Ja se, vala, u zadnje vreme najviše naslušavam mp3 320 kbps na matorom Creative MuVo + AKG K450 :headphone: na putu/šetnji do posla. To je trenutno, po vremenu u pogonu, sistem A...

Kod mene je to Roadstar radio sa fabrički ugrađenog radia u Laguni... :coffee:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 76
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Ajd nek mi neko da razumno pojašnjenje. Ja, naprosto, ne razumem. ...

Stvar je ista kao i u drugim sektorima komercijalne proizvodnje - menadzeri i trgovci pametuju a inzinjerima je zadatak da urade kako im se kaze.Lek je poznat odavno - sirotinja kupuje konfekciju, a fini svet ide kod krojaca i sije po meri... ;)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Stvar je ista kao i u drugim sektorima komercijalne proizvodnje - menadzeri i trgovci pametuju a inzinjerima je zadatak da urade kako im se kaze.Lek je poznat odavno - sirotinja kupuje konfekciju, a fini svet ide kod krojaca i sije po meri... ;)

Ispadoh fini svet... :gospodin::buehehe:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Наравно чим возиш Лагуну и то још караван.

Iznenadilo me da u odnosu na gabarite itd, ne troši više od 6.7L/100km u gradu...

Međutim, i dalje ostajem pri stavu da me se pita da li bih kupio Lagunu kada bih kupovao auto, ne bih. Da nije firmin nego moj auto (što se ne može desiti bez moje saglasnosti) ne bih je nikada kupio. Recimo da sam ja više onako "hipi" tip i da bi mi mnogo prijatnije bilo u Twingu. Parkiranje u gradu je i pored fantastičnih manevarskih sosobnosti za ovako velik auto, teška muka. Zapravo, naći mesto za parkiranje... A što se komfora tiče, odkako mi je kičma otišla po kur... posle sat vremena vožnje, moram da stanem i izađem iz auta na petnaest minuta jer ne mogu duže da sedim za volanom. Tako da nikakva prednost u tome...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Чуди ме да те вожња Лагуном умара, то је исувише удобан и возан ауто. Осим ако ниси мислио На Твингишу коме је по мени једина мана што волан није могуће померати ни по висини ни по дубини.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Чуди ме да те вожња Лагуном умара, то је исувише удобан и возан ауто. Осим ако ниси мислио На Твингишу коме је по мени једина мана што волан није могуће померати ни по висини ни по дубини.

Rekoh, od kada mi kičma sjebena, sat vremena sedenja za volanom i gotov sam. Laguna jest komforna, ali L5-S1 je gecrkt

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Rekoh, od kada mi kičma sjebena, sat vremena sedenja za volanom i gotov sam. Laguna jest komforna, ali L5-S1 je gecrkt

Em t' spojlere i tuning.... :)Moja žena je operirala kralježnicu i kaže da joj je bolje voziti Ibizu nego Clio ili Golf iako, ili baš zato što ima profilirana sjedala. Tvrdi da joj odgovara kad ju sjedalo primi i drži da se torzo ne pomjera previše, te da osječa kako joj se premještaju kralješci dok vozi druge aute.Napravi si neki test - probaj sjesti u jače profilirano sjedalo. Možda će i tebi biti sličan doživljaj.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Em t' spojlere i tuning.... :)Moja žena je operirala kralježnicu i kaže da joj je bolje voziti Ibizu nego Clio ili Golf iako, ili baš zato što ima profilirana sjedala. Tvrdi da joj odgovara kad ju sjedalo primi i drži da se torzo ne pomjera previše, te da osječa kako joj se premještaju kralješci dok vozi druge aute.Napravi si neki test - probaj sjesti u jače profilirano sjedalo. Možda će i tebi biti sličan doživljaj.

Napravio sam test. Od vožnje auta, mnogo mi više prija vožnja tricikla. (nije samoreklama)Zato mi je i stradala kičma. Od sedenja u kolima, sedenja pred računarom, stajanja u pognutom položaju satima za radnim stolom... Sada se polako vraćam u formu vozeći bicikl kada se može (ne na +38C)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Napravio sam test. Od vožnje auta, mnogo mi više prija vožnja tricikla. (nije samoreklama)Zato mi je i stradala kičma. Od sedenja u kolima, sedenja pred računarom, stajanja u pognutom položaju satima za radnim stolom... Sada se polako vraćam u formu vozeći bicikl kada se može (ne na +38C)

To je dobra vijest! Onda ti nisi u toliko lošem stanju kao moja ženica. :good2: Ona čak niti to ne smije, mislim na bicikl - za trike nismo niti pitali. Radi točnijeg opisa stanja da kažem da smije plivati, ali samo na leđima!Napravi ti sebi jedan sobni bajk i uključi klimu, pa treniraj do iznemoglosti...Mogao bi i spojiti nekakvo dinamo između bajka i klime tako da ako ti bude vruće samo ubrzaš i za tili ćas si osvježen! :crazyrocker:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

To je dobra vijest! Onda ti nisi u toliko lošem stanju kao moja ženica. :good2: Ona čak niti to ne smije, mislim na bicikl - za trike nismo niti pitali. Radi točnijeg opisa stanja da kažem da smije plivati, ali samo na leđima!Napravi ti sebi jedan sobni bajk i uključi klimu, pa treniraj do iznemoglosti...Mogao bi i spojiti nekakvo dinamo između bajka i klime tako da ako ti bude vruće samo ubrzaš i za tili ćas si osvježen! :crazyrocker:

Za ono prvo, ni ne mogu biti u istom stanju kao tvoja draga... Ja do 2003 i nisam imao vozačku dozvolu nego sam sve rešavao vozeći bicikl. Kad se telo prestane baviti fzičkim aktivnostima, onda sve krene nizbrdo...A grehota bi bilo bacati pare na sobni trenažer kad živim nadomak predivne šume.... a u šumi put nekih pet kilometara do naftnih bušotina, tamo-nazad, eto deset kilometara vožnje po neverovatno čistom vazduhu. Od kuće imam nekih dva km do šume, to je gadan deo, nema ni trunke hlada, pa kada zapeče sunce... :heat:post-13-0-35678100-1310675581_thumb.jpgDole desno crveno je kuća gde stanujem, zeleni krug levo gore obeležava mesto do kojeg se može voziti...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Hej Stein, na sobni bajk sam mislio jer si rekao da ne voziš po ovom paklenom vremenu. Još nam samo treba da te po ovoj žegi negdje mazne "your tiki-taker". :)

Inaće, super lokacija! Sad znam gdje si da mogu usput svratiti! :buehehe:

Мени личи на крајолик са месеца, или сам постао осми путник :matrix002:

Ne ličiš baš na Gibonija!

:buehehe:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Napravio sam test. Od vožnje auta, mnogo mi više prija vožnja tricikla. (nije samoreklama)Zato mi je i stradala kičma. Od sedenja u kolima, sedenja pred računarom, stajanja u pognutom položaju satima za radnim stolom... Sada se polako vraćam u formu vozeći bicikl kada se može (ne na +38C)

Povezane vesti .....jedna je da Libija uvozi masovno bicikle ......druga vest je da lekari imaju posla preko glave jer ne znaju da voze biciklove .....kad bi se ti pojavio na tržištu sa svojim triciklima mogao bi da napraviš dobar posao ......moraš predvideti montažu jednog bestrzajnog topčića , čisto da se nađe ako ima gužve na putu :idea:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...