Jump to content

gramofon probljem sa brumom


 krvimozak

Preporučeni Komentari

Има овде и пилота па нека они дају стучни одговор.Мени ово и није толико ризично,обзиром да данас на улици има пуно више лудака који са семафора полазе уз паљење гума и преласком у супротну траку,Веселих пилота и авиона је на срећу пуно мање.А људине које су страдале ,нису страдале због ку****a,већ због отказа летелица.

A možda i zbog preteranog ( naredjenog) forsiranja ?
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 60
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Мени ово и није толико ризично,обзиром да...

...smo sir Oliver i ja bili na Kosovu i da nam je jednom kub nenanjavljen lansirao dve rakete preko glava, ni nama nije toliko rizicno :serbvidkakisicl0:Od orla zuji u usima, kub te istera iz pamet... :guns2:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

A možda i zbog preteranog ( naredjenog) forsiranja ?

А мени причали да од Јагодине до Крушевца има подземних тунела :krstix: Маните се људи рекла-казала истина,и на ауту старом 30 година редовно нешто отказује,колико га год одржавали,о летелицама да не говорим.Иначе нема нико толико сујете да нареди нешто што може да га пошаље на робију :angry27:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

...smo sir Oliver i ja bili na Kosovu i da nam je jednom kub nenanjavljen lansirao dve rakete preko glava, ni nama nije toliko rizicno :serbvidkakisicl0:Od orla zuji u usima, kub te istera iz pamet... :guns2:

Аха,баш ће ракеташи да ти најаве лансирање :sarcastic_hand: Шта би тек реко за SAM-ове ?Едит:Ово можда и нема везе са грамофоном,али има са брумом ;)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

А мени причали да од Јагодине до Крушевца има подземних тунела :krstix: Маните се људи рекла-казала истина,и на ауту старом 30 година редовно нешто отказује,колико га год одржавали,о летелицама да не говорим.Иначе нема нико толико сујете да нареди нешто што може да га пошаље на робију :angry27:

Ko je kod nas otiso na robiju za sranje koje napravi. Sad pa moze samo nanogvicu da dobije i da uziva .A cela vojska i avijacija nam je u qurcu (kao i drzava) al ih to nije sprecilo da organizuju miting i da se qurcimo samo da mi se pretstavili kao potencijalni kupci letilica e da bi se omastili za neku proviziju.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Аха,баш ће ракеташи да ти најаве лансирање :sarcastic_hand: Шта би тек реко за SAM-ове ?Едит:Ово можда и нема везе са грамофоном,али има са брумом ;)

Odakle nam SAMovi?
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ko je kod nas otiso na robiju za sranje koje napravi. Sad pa moze samo nanogvicu da dobije i da uziva .A cela vojska i avijacija nam je u qurcu (kao i drzava) al ih to nije sprecilo da organizuju miting i da se qurcimo samo da mi se pretstavili kao potencijalni kupci letilica e da bi se omastili za neku proviziju.

Ја не дискутујем о стварима када видим да саговорник не разуме материју.Свако има право на властито мишљење,какво год било.Дрина је крива,те крива,узалудно ју је исправљати. :cheers:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Иначе нема нико толико сујете да нареди нешто што може да га пошаље на робију

Koliko sam ja upucen u topik, Cernobilski cirkus je nastao kada je budala tvrdoglavo insistirala da se nastavi testiranje reaktora iako su svi parametri sistema vec otisli u q***c.Rece onaj djavo u poznatom filmu
definitivno moj najomiljeniji greh"
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

bolje da su tamo pali nego usred areo mitinga :krstix:

http://www.liveleak.com/view?i=033_1257720528

pokusajte da pogledate ovaj snimak do kraja :bad:

snimak sadrzi potresne scene - kako pada avion u masu na areo mitingu - i snimak nesrece.

ko ima slabo srce i slab stomak - nije za njega - nije cenzorisan snimak

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

no way Joseposle sec sam skontao opis da je leaked uncensored ili tako nesto klik na krstic

Dobro si i učinio... Nije za matore stomake...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 1 month later...

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...