Jump to content

Uh! kako ovo dobro radi


DamirDj

Preporučeni Komentari

....Sta ce mi trio samo sa klavirom. Ja bih to uporedio sa gledanjem utakmice svetskog prvenstva na Pioneerovoj plazmi od 50 incha ali mu radi samo zelena boja. I onda kazem vidi kako je dobra trava. Ili kad citam dobru knjigu a svaki treci red imam i to sa povecanim slovima i onda kazem: nema veze sto ona dva reda fale kad se ovaj jasno vidi. ....

Al' ne mozes da se ljutis na peraja jer se u njima sporo trci kad su optimizovana za plivanje - cipele su mnogo bolje za trcanje a i jedno i drugo je pravljeno za noge :thank_you2:Ljudi stvarno kazu da ih ne interesuje bas i cinela, uzivaju u klaviru i vokalu i to im je dosta - pa sto da im ne das pravo na izbor :drinks:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 46
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Jeli ti zao sto sam te nagovorio na Mundorf u odnosu na ruske papire?

Na ekonovejvu mom nije mi zao.. :thank_you2: Moracu cuti Igorove pa tek onda uporediti ima li razlike...za pio bi morao da uzimam po dva konda u paralelu da bi dobio zeljene vrednosti, sto se cenovno priblizilo mundorfu...pa je bilo lako naterati zabu u vodu.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Impulse, Impulse,Da si me pazljivo slusao a malo manje blenuo u onu zenku Slovenku ne bi pravio ovakve lapsuse! Razumem te, dobra je riba.Nisam rekao Sonido nego Beyma FR od 20 Eura u Mau XII horni :thank_you2: OK? Sonido nije najbolji zvucnik na svetu, majko moja koliko je daleko od toga! I Zenov A1 je isto toliko daleko od najboljeg ampa...I? Zen zna koliko puta ga zovem vristeci od smeha kako to lepo radi!!!A to je najbitnije zar ne? Uzivati? Tebi su tvoje stvari najbolje, normalno.Pozz

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

To bi bile Steinove roletne, a? :drinks:Ma i sa patikama bi neko zakerao - te bolje su one pertle, te nisu za vlaznu stazu.... :thank_you2:

To i ja kažem i onda mi kažu da pasulj ima ukus i da imam tintaru :drinks: Mada referenca postoji, nije baš da je sve u ukusima. Leo to dobro zna. Izađe na terasu... tamburice,u parku vojna plek muzika, malo dalje muzička škola. :drinks:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

..... Leo to dobro zna. Izađe na terasu... tamburice,u parku vojna plek muzika, malo dalje muzička škola. :thank_you2:

pa popije koje :drinks: pa kad se zanese i krene waltz sos grizilicu ...... pardon et moi - glodalicu:drinks:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

 Leo to dobro zna. Izađe na terasu... tamburice,u parku vojna plek muzika, malo dalje muzička škola.  :thank_you2:

Онда боље да станује близу Романсе, ту има шта да се чује а Богами и да се види.Мислим на оне који улазе-излазе, поготову женски део популације! :drinks:стоН_Колд
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

...Mada referenca postoji, nije baš da je sve u ukusima. ...

Tako i ja cenim - cesto ljudi pricaju o nekim "svilenkastim" visokima. Ko je bar jednom uzeo palicu i udario cinelu zna da tu nema nista "svilenkasto" i da je bas sa Fendera sve samo ne "utegnut" :thank_you2:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Онда боље да станује близу Романсе, ту има шта да се чује а Богами и да се види.Мислим на оне који улазе-излазе, поготову женски део популације! :thank_you2:стоН_Колд

Ništa ne fali ni SAČ-u, nemate pojma kakve "koke" dolaze na krkanje ( posle valjda dolazi krljanje).
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Obavio sam posetu Somboru, bio na aerodromu, vido ministra Šutanovca, ali nisam cuo ni jedan dobar zvucnik, tacnije, ni jedan bilo kakav zvucnik. Upao sam u zescu krizu, pa reko da svratim do Batcha da vidim ima li tamo ista zanimljivo. Politicar ZM se zaneo crvenim slovima pa izgleda ne prima obicne plave smrtnike :thank_you2: - jos jedna ne najavljena iznenadna poseta nije uspela :drinks: .

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...