Jump to content

Veoma Taze!


Ја sam sam

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 56
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Ja sam malo pitomiji, što se slaže sa godinama.

Omiljen serijal Tomb Raider, čak i moja gospodja zna da se vidjam sa magičnom Larom i već je naziva " našom".

Zatim Syberija I i II, malo vozikanja i puno bilijara snookera. pomalo Stalker.

Ipak izbegavam krvave obračune makar i sa vanzemaljcima ili mutantima :crying:

Odlican izbor!

Syberia 1 i 2 su fenomenalne mozgalice!

A Stalker izgleda zaista vrhunski na dobroj makini a i tezak je...

:frusty:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Пређосмо са: Веома тазе на игрице :crying:.Хм: Халф Лајф 1-2Фар-крај 1ЦОД 4И наравно: Форца Мото Спорт ( Икс Бокс 360 ), и цео серијал Гранд Туризмо 1,2,3,4,5 ( Сони Плеј Стејшн ).стоН_Колд

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ja igram samo dotu i PES u poslednjih 2 godine. Sve nesto osecam da ce me ponovo uhvatiti gamerska manija pa cu morati da menjam citav komp :frusty: . Inace, sa nestrpljenjem ocekujem Starcraft 2 i Diablo 3, mada pre bi Godoa docekao nego ove Blizzardove naslove :crying:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

 Inace, sa nestrpljenjem ocekujem Starcraft 2 i Diablo 3, mada pre bi Godoa docekao nego ove Blizzardove naslove  :crying:

Старкрафт 2 излази почетком следеће године, али мислим да је главни узрок одлагања Бетл-Нет 2 од стране Близарда.А Диабло 3 питај Бога када ће.стоН_Колд
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Nemoguce je juriti najnoviji HW, grafiku pogotovu. A kad smo kod igrica, apsolutni hit ove godine: "Braid". Probajte demo, zabavite se i bez vrhunske graficke :frusty:

Пробао сам, једна од бољих мозгалица у последње време.Једна од бољих могућности је манипулација временом, чини је веома занимљивом  :crying:.А треба напомеути и Трине!И неизбежна игрица Невероватне машине.стоН_Колд
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...