Jump to content

LTJ Bukem


chakija

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 36
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Umoran sam, pa nemogu bas sve da listam i citam. Video sam da EARTH albuma u losless-u mozes naci preko trekera: http://torrents.ru/forum/index.php. Screenshot moje jednostavne pretrage tog trekera: http://i448.photobucket.com/albums/qq204/SunStorm_03/Novo/LTJBukem.jpg . Naravno, moras se regovati na forum (moze samo u odredjeno doba dana) i koristiti programe za poboljsanje (lazno povecanje ratio-a) seeding-a :buehehe: Nadam se da sam ti pomogao.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 8 months later...

LTJ Bukem- album `Unmixed`-Remek Delo savremene electronske muzike(drum n bass).poz

Daj link za neki info o kom se albumu radi
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Daj link za neki info o kom se albumu radi

Uh ne mogu da se setim odakle imam taj album,da li sa PiratBay ili sam ga pokupio od frendova, ajd pogledacu po Net-u pa cu ti javnem.U svakom slucaju imam ga u Kompu.poz
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Uh ne mogu da se setim odakle imam taj album,da li sa PiratBay ili sam ga pokupio od frendova, ajd pogledacu po Net-u pa cu ti javnem.U svakom slucaju imam ga u Kompu.poz

U svakom slucaju album `Big Bud-Infinity plus Infinity`je Bukemov vrh(moj favorit od pre nekoliko god),dok je gore pomenuti `Unmixed` album u stvari drugi deo duplog`Logical Progresion 2` albuma .jbg moras da pojuris to po Net-u,vredi jer je Bukem zesci Umetnik muzike 21veka.licno volim njegove albume koji su cisto instrumentalni-koja kreativnost-WoW, ali ima i nekih albuma koji smaraju.poz
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 3 months later...
  • 6 months later...

uvek zaboravim da kazem da bas volem DnB , al' se ich ne razumem u izvodjace ;stala mi memorija negde pre 15-ak godina :sarcastic_hand:

Zen-e eto linak za tebe sa :gusar: Bay-a , 8,25 Gb odlicne D&B muzike (125 LP ) ! :Inteligent D&B Sve vidjenije face sa D&B scene su tu , poslusaj odlican kompilacijski album Looking back 3 , numeru - Tension of Sea - izvodjac - Poseidon , mene je oborila sa nogu ! Uzivaj :good2:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Banat , u nick te ljubimne vidim al' kontam da je mp3ce pogledim i vijam lossless:respect:

Jeste sve je to u MP3 formatu ! Ponekad koristim programcic `` FairStars Audio Converter `` da prebacim poneki bolji MP3 album ili numeru u Flac ,WAW lossless format zapisa ili obrnuto . Poz
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 8 months later...
  • 2 months later...
  • 1 month later...

Juče ja prebacujem kanale na TV-u, kad ono Vrele gume auto emisija i u pozadini poznata stvar...Čuo sam je u jednom od mix-eva LTJ-a pre 6 godina i od tada pokusavam da saznam ko je iza ove odlične numere.Na prethodnoj stranici je BANAT :respect: predložio Big Bud-Infinity plus Infinity kao odličan set.Prva stvar sa tog seta je upravo numera koja mi se toliko dopala....Ko ima dobar sistem sa kvalitetnim bass-om ima da iskusi pravo orgazmično iskustvo dok mu bubne opne polivaju ovi brutalni beat-ovi :wild:http://www.youtube.com/watch?v=liNwFaUC_04

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...