Jump to content

Sta ste udomili od drajvera i zvucnika u skorije vreme.....


Mikorist

Preporučeni Komentari

Taman posla da nisu znali da izmere.

 

Zapravo, mislim da su jedan te isti drajver stavili u dve različite kutije sa manjim kozmetičkim razlikama da laici ne bi mogli da vide da se radi o istom drajveru koji se prodaje u dve različite kutije sa razlikom cene od 100%. Pri tom su za skuplji model kutije napravili potrebno okruženje da zasija u svom punom sjaju.

 

Ništa više ništa manje  :)

 

Dakle ne mislim da je lošiji ali ne mislim ni da je bolji dok ne budem imao priliku da vidim nečija merenja ili dok ih ne izmerim sam. Za sad je Q100 u prednosti zato što o njemu znam mnogo više nego o R100. Za drajvere iz Q100 sam 98% siguran da valjaju. Za R100 to je više nekih 75%. 25 evra je smešna razlika u ceni ako jeste bolji ali to ne može niko da mi garantuje, a ne volim ni 20 dinara više da dam za vazduh niti za nečije "ovo je možda bolje" :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ma JAMO D830.... :whistle2:

 

Kad vidim kako mi Zvu balavi,  dodje mi da mu poklonim za sitne novce.... :phil_04:

 

Nabavio Zvu neke male tutijice kad ti nisi hteo da prodaš svoje :) Sad se igra se skretnicama  (tačnije igra se u dokolici slobodnog vremena kojeg nema uopšte u poslednjih nekoliko meseci) :)  

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 months later...

Vidim ja ti sve vise u toj daljini. Hladno ali standard :) Uzivaj kada mozes! Ima tamo lepih JBL mozda nam budes distributer :guitarplayer:

 

 

Ma kakvi, naletih ovde (Norveska) na lokalnim oglasima.

A taman mojoj devojci trebali neki zvucnici i eto veselja :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 3 nedelje kasnije...
  • 2 nedelje kasnije...

Iako pod isijasom i litrom vina sve to dovugliti iz podruma nije bila bas radinost fina, puf pant :heh:

Jel cuo neko za Coral? :camping:

Postavljena slika

Postavljena slika

verovatno mislite da sam luuuuuud :icon_eek: pa i jesam :crazy: ahahahahaa :buehehe:

PS: nema veze sto je par dustcapa donglirano, od tih cu i tako praviti zvucnike DUNE tj bice to Spice harvesteri koji su osteceni pod napadom Shai Hulud-a :laugh1tooht:

http://www.youtube.com/watch?v=2I27wj_lOiE&list=FLFEcChhc_25Vy21YfyEcf3A

 

BONUS

 

:msn-rofl:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...