Jump to content

M2.5 screws + tapping tools.


InSides

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 77
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Nađoh danas u specializovanoj prodavnici šarafske robe one šarafe što si tažio u tri dimenzijefi 1,6 - 10 mm; fi 2,0 - 10 mm i fi 2,5 - 12 mm stim da su imbus hromiranievo fotkepost-38-125336492585_thumb.jpgpost-38-125336493512_thumb.jpgMora da ima i u Skoplju takvih radnji pa potraži

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Видим Ја да ћеш и ти по казни Склекове :buehehe:.Препоручљиво немагнетни материјал! :frusty:стоН_Колд

Mnogo mi prijetiš sklekovima a lijepo ti rekoh:http://www.diyaudio.rs/topic/2-pitanja-i-predlozi/page__pid__10291__st__700entry10291Prijeti sa 50 ćevapa upola sa lukom ili slično:angry:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 months later...

Ето га свира... други комад, наравно, откад сам поломио првог током монтаже.Слике касније, надам се. :)

molicu lepo - paziti ako se radi makro :coffee:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ja sam posle dosta lomatanja izašao na buvljak gde je svake nedelje jedan čika sa ogromnim asortimanom burgija i alata za u-na-rezivanje navoja. Nareznica M2.5 200 dinara, ureznica M2.5 200 dinara, stega/držač za nareznicu 300 dinara, šarafa nema.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 5 months later...

Problem je što su kod nas donijeli zakon o zabrani pečenja rakije ukoliko nisi registrovao djelatnost proizvodnja alkoholnih pića pa ni za lijek nema više nijednog kazana

pitam se sta ce da bude ako i ovde donesu isti zakon Postavljena slikabuna protiv dahija Postavljena slika

ko moze da zivi u Srbiji bez kazana Postavljena slika

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...