Jump to content

M2.5 screws + tapping tools.


InSides

Preporučeni Komentari

Šta tu ima žalosno definitivno mi nije jasno. Malo se šalimo i ništa više.Normalno sve treba izbaciti iz sebe i čuvati zdravlje, a da te nervira prekidač toliko nije mi jasno no ajde.Kakve veze ima odrednica unutrašnjost sa prekidačima i koji su to vaši krajevi.No ni to nije bitno.Dobar si majstor ako možeš to da napraviš. Svaka čast. Šteta to mi ne treba.Pošalji kolegi da se ne muči.Dekovi mi ne trbaju zafaljujemAko si kolekcionar dekova ja tebi poklanjam Teac w850r sa rezervnim glavama i daljinskim ako ga nemaš u kolekciji.Smisli kako da ti ga dobacim.Care živ ti meni bio i bez nervoze  :blink:

Колега Ревокс не пазите на часу, и кажњени сте са туром Пива :clapping:Нисте пропратили фабулу радње са смешковима у мом посту. Руменка, Руменка :dubbio:Нервозе нема и неће је ни бити :blush:.Хвала на понуди што се тиче Тика радо ћу га уврстити у колекцију, али опет нисте пратили на часу  :rofl:.Скупљам само тз. Винтејџ касетофоне. :blush:стоН_Колд
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 77
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Nikad nije bilo problema za :blush: Na čijem terenu vašem ili našem :blink:Dobro je da nema nervoze-iskustvo i godine čine svoje :clapping:Smisli kako da ti doturim dek.Od danas ću pazim na časovima obećavam samo mi nešto koncentracija popušta :dubbio::blush:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

 Na čijem terenu vašem ili našem :dubbio:Smisli kako da ti doturim dek.

Поље за :blink: мегдан је дискутабилан :blush:, где год нас судбина споји.А што се тиче Касетофона мораћу поново да активирам земунску везу, већ чујем девојчино запомагање: Кад долазиш? :clapping:стоН_Колд
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Jel to misliš na kolegu što mu đevojka studira u ovim krajevima.Ako je to taj ne diraj ga već sam ga safato da mi nešto dobaci. :clapping: Mada može u povratku da ne ide prazanih ruku. :dubbio:

Е баш тај.Таман посла, па јел виде колики је може фрижидер на леђа па до Београда :blink:стоН_Колд
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

za Zeona i InSideshttp://www.artas.hr/a da si ga preterao - dek za malo zice i plocicu .......InSides , moram pogledati sta imam ja , pa se javnem ovde ;dodjes mi samo sliku deka :clapping:

Какав је то линк, бицикли итд :dubbio:Што претерао, па такви декови леже негде полуисправни или неисправни и труну.На то сам мислио.Само треба процуњати мало, ал овде код нас се скоро завршила потрага.Купих дек који је коштао скоро 2000 ДЕМ за 600 РСД, потпуно исправан.А човек лепо написа да му је неко тражио 50 Долара за парче ничега.стоН_Колд
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ха, па то је значи Балкански Шпијун на делу. :clapping:А још и Администратор.

Имао сам прилику да упознам тог што хоће да прави ручицу, али моје мишљење је да губи време. :blink:

Чуј да прави, па фабричка половна може да се нађе за 60так Евра :blush:

стоН_Колд

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Poshtovani kolega stoN_Kold,probachu da nadjem neki od tih kasetnih dekova, ali se ne nadam neshto tome previshe - ipak je pazar u Makedoniji maleni.E sada, alternativno, kako sve one stvari koje bih dobio od Vas stane u jedan maleni koverat, mozda bi najbolje bilo da ja Vama direktno platim za sve to i vi meni poshaljete u Makedoniji?Pishite mi, molim Vas, koliko bi to sve skupa bilo, i mozemo ichi dalje - ako se slazete.A kad zavrshimo transakciju, ukoliko nadjem neki od tih dekova, dobijete na poklon. Ukoliko nadjem.Hvala.@Zen_Mod - hvala moderatoru na link za magnete, ali ja vech poruchio, i to nekoliko velichina. Kako dobijem 20 setova za istu cenu, kad magneti stignu, ostatak ide zainteresovanih likova na ovom Forumu... pokrijem i poshtarinu.P.S. Kolika je debljina tog mesinganog/bakarnog lima koji bi koristili za podloshke? 2mm? 3mm?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

........P.S. Kolika je debljina tog mesinganog/bakarnog lima koji bi koristili za podloshke? 2mm? 3mm?

to ti treba da znas - proracunavaj po potrebnoj tezinipogledao sam - imam svilom izolovanu ;nisam poneo ni digidiota a nisam imao ni mikrometar pri ruci ;gledacu sutra da sliknem i izmerim , pa postujem ovde
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

....Bilo je nekog tipa koji je te plochice radio za $50 + shipping, ali za te pare mogu kupiti alate, ne?

dakle - evo tipa koji ce ti to poslati po istoj ceni po kojoj ce ti slati svilenu zicu :buehehe:ti ces se samo smislis 2 ili 3 mm , bakar ili mesing , kao i dimenzije
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Након задњег прерачуна, схватио сам да ове димензије горе су мало претеране, и добијем више тежине него што сам тражио.Зато, ево овде ревидиран цртеж. Дебљина лима 2мм опет, оквирна димензија 18мм х 18мм.post-47-125304511571_thumb.png

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...