Jump to content

Menjam babuške za auto


Daudio

Preporučeni Komentari

Тешка срца,услед сплета околностимењам цевно појачало описано http://www.diyaudio.rs/topic/9-varijacije-na-temu-se-na-babusci/За пристојан ауто. Под пристојним аутом подразумевам:-регистрован до краја 2011,-без потребних улагања наредних годину дана,-у поузданом возном стању,-очуване лимарије и безбедан за саобраћај.Уколико има озбиљних понуда може на ПП

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 20
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

-без потребних улагања наредних годину дана,

Ovo teško da postoji, a ako i postoji, niko ne može to da ti garantuje, auto je auto... :-/
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ovo teško da postoji, a ako i postoji, niko ne može to da ti garantuje, auto je auto... :-/

Под тим улагањем подразумевам:-разне каишеве,гуме,сређивање лимарије и томе слично.Колико се ја разумем у моторе и аутомобиле то није тешко гарантовати.Сад ако нешто откаже наравно да нико није вешт да из зрна пасуља прорекне моменат отказивања делова.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Под тим улагањем подразумевам:-разне каишеве,гуме,сређивање лимарије и томе слично.Колико се ја разумем у моторе и аутомобиле то није тешко гарантовати.Сад ако нешто откаже наравно да нико није вешт да из зрна пасуља прорекне моменат отказивања делова.

Ženi je na Twingu otkazala četvrta u menjaču bez najave. Fljas, 35.000 za popravku. Ispostavilo se da je neko tamo već čačkao (neko od prethodnih vlasnika) i nešto nije urađeno kako treba, međutim, auto ni na koji način nije pokazivao nikakve simptome problema u periodu dužem od godinu dana. Samo odjednom, neki klinac je otpao, upau u zube četvrte brzine i samleo ga u momentu, nema više četvrte. Doviđons.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Možda bi bilo dobro navesti i cenu zbog onih koji bi to platili...

Обзиром да не продајем,него мењам цену нисам навео.

Као што ја могу пуно тражити за појачало,неко такође захтева и за свој ауто.

А свако од посетилаца овог форума орјентирно зна вредност појачала,ако ништа друго оно уграђених делова.

Не гори ми под ногама,до сада сам ишао градским,за евентуалне хитне потребе могу и таксијем.

Најбезболније(финансијски) могу се одрећи појачала.

:cheers:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ženi je na Twingu otkazala četvrta u menjaču bez najave. Fljas, 35.000 za popravku. Ispostavilo se da je neko tamo već čačkao (neko od prethodnih vlasnika) i nešto nije urađeno kako treba, međutim, auto ni na koji način nije pokazivao nikakve simptome problema u periodu dužem od godinu dana. Samo odjednom, neki klinac je otpao, upau u zube četvrte brzine i samleo ga u momentu, nema više četvrte. Doviđons.

Ако ћемо тако,може ми и цигла пасти сутра на главу.У том случају заболе ме за ауто. :scratch_head:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ако ћемо тако,може ми и цигла пасти сутра на главу.У том случају заболе ме за ауто. :scratch_head:

Ma nisam hteo da teram mak na konac ili nedajbože maler, nego samo činjenicu kako danas ne možeš ništa više da garantuješ. Kad na stojadinu počne da lupa homokinetički u krivini, taj trči takav krndžav još 50.000km. Kad na Hondinom uputstvu piše zamena homokinetike obavezujuća na svakih 150.000, onda budi siguran da će na 150.000 + 10km da se homokinetički zglob bez ikakve najave raspasti... Prošao pokojni Žiga tako. Na 23km posle 150.000 raspadne mu se nasred Mađarske homokinetički zglob. Šta će, jeftinije da mu zamene u Mađarskoj, nego da šlepa auto kući (tadašnju Yu), i pitaju ga, da li da zamene i drugi kad je već na dizalici. Neka, drugi je dobar, kaže Žiga, i posle skupog servisa, sede u svoju Hondu i krene ka Subotici, nije prešao još 20km, klonk, ode i drugi... :blackeye: A cigla pala mojoj ženi na glavu, preživela...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

da nije slučajno pala dok si renovirao kuću :scratch_head:

Ne, išla na posao, i usred centra grada sa oronule fasade pade joj skoro pola cigle na glavu... Na kraju, ispade da zgrada nije ničija i da niko nema ni nadležnost niti odgovornost da istu održava...

Nego, pošto amp?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Da to bi bilo zaista pozeljno da prodavac stavi makar neku okvirnu cenu za uredjaj !

Људи,читате ли Ви написано?Где сте видели да пише продајем?Колико се ја разумем у писање и читање пише МЕЊАМ Ко има ауто и проналази се у огласу лако ћемо око цене.Ко нема ауто за трампу,жао ми је,појачало није на продају.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Nije da mi to pojačalo treba, ne treba mi jer ne znam sa čime bih ga spario, a još luđe, iako vozim Lagunu, nemam svoj auto. Na KP sam našao lika koji prodaje Apogee Duetta Signature i prodaje Suzuki Marutti '91 za 800€. Ima i neke JBL, Altec Lansing i Fane 15" drivere... Ako ti takav auto igra u filmu, eto, možeš pokušati... Možda bi čovek cenio amp kao stvar koja ga zanima :)http://www.kupujemprodajem.com/38080-1-aleks-svi-oglasi.htmIskreno, ovakav oglas prosto vapije da se stavi neka cenovna kategorija vozila koje bi bilo poželjno jer u suprotnom stvarno deluje kao čisto provociranje. Auto kakav je opisan može da košta 800 ali i 8000€... Evo, juče na Laguni iz neobjašnjivih razloga prestao ventilator klime da duva. Oćeš-nećeš, mora da se ulaže...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Nije da mi to pojačalo treba, ne treba mi jer ne znam sa čime bih ga spario, a još luđe, iako vozim Lagunu, nemam svoj auto. Na KP sam našao lika koji prodaje Apogee Duetta Signature i prodaje Suzuki Marutti '91 za 800€. Ima i neke JBL, Altec Lansing i Fane 15" drivere... Ako ti takav auto igra u filmu, eto, možeš pokušati... Možda bi čovek cenio amp kao stvar koja ga zanima :)http://www.kupujempr...-svi-oglasi.htmIskreno, ovakav oglas prosto vapije da se stavi neka cenovna kategorija vozila koje bi bilo poželjno jer u suprotnom stvarno deluje kao čisto provociranje. Auto kakav je opisan može da košta 800 ali i 8000€... Evo, juče na Laguni iz neobjašnjivih razloga prestao ventilator klime da duva. Oćeš-nećeš, mora da se ulaže...

Verovatno crko termicki osigurac na reostatu ventilatora. Moz se zameni... ...proveri, ne kupuj drugi.Daudio, praštaj za offtopic.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Nije da mi to pojačalo treba, ne treba mi jer ne znam sa čime bih ga spario, a još luđe, iako vozim Lagunu, nemam svoj auto. Na KP sam našao lika koji prodaje Apogee Duetta Signature i prodaje Suzuki Marutti '91 za 800€. Ima i neke JBL, Altec Lansing i Fane 15" drivere... Ako ti takav auto igra u filmu, eto, možeš pokušati... Možda bi čovek cenio amp kao stvar koja ga zanima :)

http://www.kupujemprodajem.com/38080-1-aleks-svi-oglasi.htm

Iskreno, ovakav oglas prosto vapije da se stavi neka cenovna kategorija vozila koje bi bilo poželjno jer u suprotnom stvarno deluje kao čisto provociranje. Auto kakav je opisan može da košta 800 ali i 8000€... Evo, juče na Laguni iz neobjašnjivih razloga prestao ventilator klime da duva. Oćeš-nećeš, mora da se ulaže...

Лепо ти људи рекли да не узимаш Lagunu,ал ти ниси хтео да их слушаш као што ја нећу стављати цену. :)

Размишљам како би било да се оглас закључа како се не би трошила енергија на овакве и сличне коментаре.

Не осећам потребу да свима објашњавам своје поступке и намере.

Уколико има заинтересованих нека ме контактирају на ПП.

Ако дође до размене,обавестићу Тим да се упозна пучанство.

:hi:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Naturalna razmena dobara je vrlo davno napuštena (pre nekoliko hiljada godina), jer je bila nepraktična. Onaj ko bi menjao neko svoje dobro, teško bi nalazio nekoga kome baš to treba, a da istovremeno taj za ovog prvog ima nešto što njemu treba, i da je uz to i jedno i drugo slične vrednosti.Zato je izmišljen novac. Proda se nešto za realnu vrednost (izraženu u novcu kao sredstvu razmene), pa se tim novcem kupi nešto drugo za tu istu vrednost. Jako praktična stvar, trebao bi da probaš.U ovom konkretnom slučaju deluje kao nemoguća misija da pronađeš:1. nekoga kome trebaju lampe2. nekoga kome trebaju baš te lampe3. nekoga ko menja auto za baš te lampe4. nekoga ko menja auto kome je vrednost baš kao tvojim lampamaLjudi te dobronamerno pitali za cenu, jer im nije jasno kako bi uopšte funkcionisala ta zamisao sa menjanjem.Ovde pričam samo o verovatnoći da se to obavi, koja je vrlo mala. Nije nemoguće, ali je malo verovatno.'Ajd sa srećom.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Обзиром да људи читају оно што би они да прочитају,а ја стварно немам енергије да исправљам "криве Дрине",

Молим Администраторе да ставе катанац на овај оглас.

Једном сам прокоментарисао нешто у неком огласу за неки ЦД, Стеин ме је одмах укорио како човеку уништих оглас.

Сада написах оно што ја хоћу,Стеин нам исприча његову животну причу са аутомобилима,други видеше да мењам цеви уместо појачала,

трећи би опет да купе појачало.....

Шта је са оним:

"ajd ovako da se dogovorimo ...........

svako je slobodan da postavi oglas , da trazi svoje cene ;

mozete i traktor da oglasite , pod uslovom da ste clan foruma i da stvarno mislite da ga ovde mozete prodati .

sto ce reci - niste ograniceni ( ne daj Boze ! ) na FiFi i elektronske delove .

potpitanja svima korisna u thread , komentari i negotiation na PP

svaka roba ima svog kupca ;

sto ce reci - ako vi isto ili slicno nudite za manje pare - postavite svoj oglas , nemojte ni u kom vidu minirati tudji ."?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Guest
Ova tema je za sada zaključana i nisu omogućeni budući odgovori.
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...